7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Karl Tommy Efraimsson

Årsinkomst: Kolla Tommys lön anonymt

Personnummer: 19501214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 14 december 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 december

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Karl Tommy Efraimsson

Förnamn: Karl Tommy

Tilltalsnamn: Tommy

Efternamn: Efraimsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-11-08

Gatuadress: Chamottevägen 9 lgh 1306

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 6 från vänster

Postnummer: 134 53

Postort: Gustavsberg

Distrikt: Gustavsberg

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tommy

Tommy Efraimsson är en 75 årig man och bosatt på Chamottevägen 9 lgh 1306 i Gustavsberg. Han flyttade in på adressen den 8 november 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 250 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Tommy

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tommy Efraimsson?

Vad tjänar Tommy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tommys
Kreditstatus?

Nyfiken på Tommys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Chamottevägen 9 lgh 1306

Latitud: 59.322716   |   Longitud: 18.382806

Registrerat på adressen


Chamottevägen 9 lgh 1306
134 53 Gustavsberg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tommy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tommy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sjukgymnast Tommy Efraimsson Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Tommy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 214 dagar)

Födelsedag

14 december (en måndag om 151 dagar)

Födelsedatum

1950-12-14 (en torsdag för 27 608 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 151 dagar (en lördag)

Tommy Efraimsson är en 75 årig man och bosatt på Chamottevägen 9 lgh 1306 i Gustavsberg. Han flyttade in på adressen den 8 november 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 250 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Tommys bostadsområde, på postnummer 134 53, är 465 528 kr per år och 4,52 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Tommys ingår. Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.

Tommy bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Tommy är inte gift.

Tommys nästa födelsedag är om 151 dagar då han fyller 76 år. Hans namnsdag är om 158 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 151 dagar (en lördag).

Tommy har 1 bolagsengagemang ( Sjukgymnast Tommy Efraimsson ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tommy i Sverige Tommy Myllymäki i Stockholm, Tommy Körberg i Stockholm och Tommy Davidsson i Söderköping.

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tommy Efraimsson