7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Mansour Zolfagharian

Årsinkomst: Kolla Mansours lön anonymt

Personnummer: 19501217- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 17 december 1950

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Mansour Zolfagharian

Förnamn: Mansour

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Zolfagharian

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1984-07-25

Gatuadress: Björnstigen 30 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 170 72

Postort: Solna

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mansour Zolfagharian är 75 år gammal och bor på Björnstigen 30 lgh 1302 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 53 kvm . Där har han bott i 41 år och 347 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 1984. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mansour Zolfagharian?

Vad tjänar Mansour?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mansours
Kreditstatus?

Nyfiken på Mansours Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björnstigen 30 lgh 1302

Latitud: 59.381678   |   Longitud: 18.034615

Registrerat på adressen


Björnstigen 30 lgh 1302
170 72 Solna

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mansour kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mansour hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mansours bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 53 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mansour har inga bolagsengagemang


Mer om Mansour


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 202 dagar)

Födelsedag

17 december (en torsdag om 163 dagar)

Födelsedatum

1950-12-17 (en söndag för 27 596 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 163 dagar (en tisdag)

Mansour Zolfagharian är 75 år gammal och bor på Björnstigen 30 lgh 1302 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 53 kvm . Där har han bott i 41 år och 347 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 1984. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 170 72, som är Mansours bostadsområde, är medelinkomsten 383 050 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,12 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Mansours ingår. Mansours lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 126.

Mansour bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Mansour är inte gift.

Mansour har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 163 dagar då han fyller 76 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 163 dagar (en tisdag).

Mansour har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mansour i Sverige Mansour Tofighi i Partille, Mansour Golsirat i Kista och Mansour Norozi i Örnsköldsvik.

Informationen om Mansour kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mansour Zolfagharian