7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Göte Einar Lennart Andersson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19501230- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 30 december 1950

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Göte Einar Lennart Andersson

Förnamn: Göte Einar Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-05-22

Gatuadress: Viby gård 380

Postnummer: 732 95

Postort: Arboga

Församling: Arbogabygdens församling (198401)

Kommun: Arboga (1984)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Andersson är en man på 75 år som bor på Viby gård 380 i Arboga. Lennarts bostad är ett lantbruk på 331 kvm . Där har han bott i 24 år och 53 dagar sedan han flyttade in den 22 maj 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Andersson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Viby gård 380

Latitud: 59.439114   |   Longitud: 15.852085

Registrerat på adressen


Viby gård 380
732 95 Arboga



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 331 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Andersson, Lennart Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
Viby Sävgården Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 7,4 Vinst (MSEK) 1,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 100% 2024 7,4 1,1
Ripston AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,3 Vinst (MSEK) 0,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,3 0,4

Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 196 dagar)

Födelsedag

30 december (en onsdag om 169 dagar)

Födelsedatum

1950-12-30 (en lördag för 27 590 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 169 dagar (en måndag)

Lennart Andersson är en man på 75 år som bor på Viby gård 380 i Arboga. Lennarts bostad är ett lantbruk på 331 kvm . Där har han bott i 24 år och 53 dagar sedan han flyttade in den 22 maj 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 732 95, är medelinkomsten 425 019 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,02 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Arboga där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Lennart bor tillsammans med Gunilla Andersson. Hon är en 75 årig kvinna som flyttade in den 22 maj 2002 och har bott där totalt 24 år och 53 dagar. Han är gift med Gunilla Andersson .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 76 år. Den inträffar om 169 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 169 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 76 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har 3 bolagsengagemang ( Andersson, Lennart , Viby Sävgården Aktiebolag och Ripston AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Andersson