7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Reijo Olavi Tarkka

Årsinkomst: Kolla Reijos lön anonymt

Personnummer: 19510123- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 23 januari 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 13 mars

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Reijo Olavi Tarkka

Förnamn: Reijo Olavi

Tilltalsnamn: Reijo

Efternamn: Tarkka

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-04-01

Gatuadress: Västtunagatan 36

Postnummer: 734 35

Postort: Hallstahammar

Församling: Hallstahammar-Kolbäcks församling (196101)

Kommun: Hallstahammar (1961)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Reijo

Reijo Tarkka är en 75 årig man och bosatt på Västtunagatan 36 i Hallstahammar. Hans bostad är en villa på 138 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 106 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Reijo

Informationen om Reijo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Reijo Tarkka?

Vad tjänar Reijo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Reijos
Kreditstatus?

Nyfiken på Reijos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västtunagatan 36

Latitud: 59.615384   |   Longitud: 16.235688

Registrerat på adressen


Västtunagatan 36
734 35 Hallstahammar

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Reijo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Reijo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Reijos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Reijo har inga bolagsengagemang


Mer om Reijo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 174 dagar)

Födelsedag

23 januari (en lördag om 191 dagar)

Födelsedatum

1951-01-23 (en tisdag för 27 568 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 191 dagar (en torsdag)

Reijo Tarkka är en 75 årig man och bosatt på Västtunagatan 36 i Hallstahammar. Hans bostad är en villa på 138 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 106 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Reijos bostadsområde, på postnummer 734 35, är 315 707 kr per år och 4,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hallstahammar där Reijos ingår. Reijos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Förutom Reijo bor också Seija Rantanen på adressen. Där har hon bott i 13 år och 106 dagar sedan hon först registrerades där den 1 april 2013. Reijo är inte gift.

Reijos nästa födelsedag är om 191 dagar då han fyller 76 år. Hans namnsdag är om 240 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 191 dagar (en torsdag).

Reijo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Reijo i Sverige Reijo Nummela i Kristinehamn, Reijo Bragberg i Strängnäs och Reijo Pirilä i Överkalix.

Informationen om Reijo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Reijo Tarkka