7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Håkan Vilhelm Johnson

Årsinkomst: Kolla Håkans lön anonymt

Personnummer: 19510127- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 27 januari 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Håkan Vilhelm Johnson

Förnamn: Håkan Vilhelm

Tilltalsnamn: Håkan

Efternamn: Johnson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1986-06-05

Gatuadress: Mårdshyttan 320

Postnummer: 713 94

Postort: Nora

Församling: Linde bergslags församling (188502)

Kommun: Lindesberg (1885)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Håkan

Håkan Johnson är 75 år gammal och bor på Mårdshyttan 320 i Nora. Hans bostad är ett lantbruk på 157 kvm . Där har han bott i 40 år och 23 dagar sedan han flyttade in den 5 juni 1986. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Håkan

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Håkan Johnson?

Vad tjänar Håkan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Håkans
Kreditstatus?

Nyfiken på Håkans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mårdshyttan 320

Latitud: 59.656868   |   Longitud: 15.073579

Registrerat på adressen


Mårdshyttan 320
713 94 Nora

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Håkan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Håkan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Håkans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 157 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Håkan har inga bolagsengagemang


Mer om Håkan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 152 dagar)

Födelsedag

27 januari (en onsdag om 213 dagar)

Födelsedatum

1951-01-27 (en lördag för 27 546 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 213 dagar (en måndag)

Håkan Johnson är 75 år gammal och bor på Mårdshyttan 320 i Nora. Hans bostad är ett lantbruk på 157 kvm . Där har han bott i 40 år och 23 dagar sedan han flyttade in den 5 juni 1986. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 713 94, som är Håkans bostadsområde, är medelinkomsten 389 146 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,38 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lindesberg där Håkans ingår. Håkans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.

Håkan bor tillsammans med 3 personer: Kai de la Lande Cremer , Ebba Klara Eriksson , Marie Eriksson . Håkan är inte gift.

Håkan har namnsdag om 351 dagar och nästa födelsedag inträffar om 213 dagar då han fyller 76 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 213 dagar (en måndag).

Namnet Håkan är 'Nordiskt namn, möjl. sammansatt av ord med bet. ’hög’ och ’ättling’'.

Håkan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Håkan i Sverige Håkan Skogh i Åmål, Håkan Hellström i Göteborg och Håkan Johnston i Sollentuna.

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Håkan Johnson