7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Chiman Mohammed Rashid

Årsinkomst: Kolla Chimans lön anonymt

Personnummer: 19510220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 20 februari 1951

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Chiman Mohammed Rashid

Förnamn: Chiman Mohammed

Tilltalsnamn: Chiman

Efternamn: Rashid

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-10-30

Gatuadress: Hjulsta Backar 10 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 163 65

Postort: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Chiman

Chiman Rashid är en kvinna på 75 år som bor på Hjulsta Backar 10 lgh 1001 i Spånga. Chimans bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 10 år och 252 dagar sedan hon flyttade in den 30 oktober 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Chiman

Informationen om Chiman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Chiman Rashid?

Vad tjänar Chiman?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Chimans
Kreditstatus?

Nyfiken på Chimans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hjulsta Backar 10 lgh 1001

Latitud: 59.396790   |   Longitud: 17.888505

Registrerat på adressen


Hjulsta Backar 10 lgh 1001
163 65 Spånga

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Chiman kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Chiman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Chimans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Chiman har inga bolagsengagemang


Mer om Chiman


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 139 dagar)

Födelsedag

20 februari (en lördag om 226 dagar)

Födelsedatum

1951-02-20 (en tisdag för 27 533 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 226 dagar (en torsdag)

Chiman Rashid är en kvinna på 75 år som bor på Hjulsta Backar 10 lgh 1001 i Spånga. Chimans bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 10 år och 252 dagar sedan hon flyttade in den 30 oktober 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Chimans postnummer, 163 65, är medelinkomsten 241 097 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,54 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Chiman och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Chiman ingår. Chimans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 163.

Chiman bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Chimans nästa födelsedag fyller hon 76 år. Den inträffar om 226 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 4 år och 226 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Chiman har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Chiman i Sverige Chiman Mohamed i Göteborg, Chiman Rashid i Spånga och Chiman Lazgin i Malmö.

Informationen om Chiman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Chiman Rashid