7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Kurt Sune Kling

Årsinkomst: Kolla Kurt Sunes lön anonymt

Personnummer: 19510418- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 18 april 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 12 november

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Kurt Sune Kling

Förnamn: Kurt Sune

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kling

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-04-01

Gatuadress: Hallonstigen 8 A

Postnummer: 544 31

Postort: Hjo

Församling: Hjo församling (149701)

Kommun: Hjo (1497)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kurt Sune Kling är 75 år gammal och bor på Hallonstigen 8 A i Hjo. Hans bostad är ett radhus på 77 kvm . Där har han bott i 11 år och 96 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2015. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kurt Sune Kling?

Vad tjänar Kurt Sune?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kurt Sunes
Kreditstatus?

Nyfiken på Kurt Sunes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hallonstigen 8 A

Latitud: 58.306338   |   Longitud: 14.262360

Registrerat på adressen


Hallonstigen 8 A
544 31 Hjo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kurt Sune kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kurt Sune hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kurt Sunes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 77 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kurt Sune har inga bolagsengagemang


Mer om Kurt Sune


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 79 dagar)

Födelsedag

18 april (en söndag om 286 dagar)

Födelsedatum

1951-04-18 (en onsdag för 27 473 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 286 dagar (en fredag)

Kurt Sune Kling är 75 år gammal och bor på Hallonstigen 8 A i Hjo. Hans bostad är ett radhus på 77 kvm . Där har han bott i 11 år och 96 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2015. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 544 31, som är Kurt Sunes bostadsområde, är medelinkomsten 383 399 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,88 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Hjo där Kurt Sunes ingår. Kurt Sunes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Kurt Sune delar bostaden med Ingegerd Åberg Svensson, en 75 årig kvinna. Hon flyttade in den 31 december 2010 och har bott där totalt 15 år och 187 dagar. Kurt Sune är inte gift.

Kurt Sune har namnsdag om 129 dagar och nästa födelsedag inträffar om 286 dagar då han fyller 76 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 286 dagar (en fredag).

Namnet Kurt är 'Lågtysk form av Konrad'.

Kurt Sune har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kurt Sune i Sverige Kurt Klarin i Lindome, Sune Jerre i Kvidinge och Sune Lundqvist i Bollebygd.

Informationen om Kurt Sune kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kurt Sune Kling