7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Sven-Åke Johansson
Årsinkomst: Kolla Sven-Åkes lön anonymt
Personnummer: 19510419-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 19 april 1951
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Telefon: 070-6034437
Namnregistrering
Personnamn: Sven-Åke Johansson
Förnamn: Sven-Åke
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-08-03
Gatuadress: Hassellundsvägen 42 B
Postnummer: 281 35
Postort: Hässleholm
Distrikt: Hässleholm
Församling: Hässleholms församling (129301)
Kommun: Hässleholm (1293)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sven-Åke Johansson är en man på 75 år som bor på Hassellundsvägen 42 B i Hässleholm. bostad är en lägenhet på 95 kvm . Där har han bott i 5 år och 360 dagar sedan han flyttade in den 3 augusti 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hassellundsvägen 42 B
Registrerat på adressen
281 35 Hässleholm
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven-Åke kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Åke hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven-Åkes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 95 kvm
Byggår: 2005
Bolagsengagemang | 0 st
Sven-Åke har inga bolagsengagemang
Mer om Sven-Åke
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 101 dagar)
Födelsedag
19 april (en måndag om 264 dagar)
Födelsedatum
1951-04-19 (en torsdag för 27 495 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 264 dagar (en lördag)
Sven-Åke Johansson är en man på 75 år som bor på Hassellundsvägen 42 B i Hässleholm. bostad är en lägenhet på 95 kvm . Där har han bott i 5 år och 360 dagar sedan han flyttade in den 3 augusti 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sven-Åkes postnummer, 281 35, är medelinkomsten 468 169 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sven-Åke och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Sven-Åke ingår. Sven-Åkes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Sven-Åke bor tillsammans med Karin Persson. Hon är en 72 årig kvinna som flyttade in den 3 augusti 2020 och har bott där totalt 5 år och 360 dagar. Han är inte gift.
På Sven-Åkes nästa födelsedag fyller han 76 år. Den inträffar om 264 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 264 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Sven-Åke har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Åke i Sverige Sven-Åke Lundbäck i Luleå, Sven-Åke Larsson i Falkenberg och Sven-Åke Bengtsson i Falkenberg.
Informationen om Sven-Åke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-6034437
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046706034437 +46706034437 +4670-6034437 +4670-603 44 37 0706034437 070-6034437 070-603 44 37 070 603 44 37 070 6034437
Vanliga frågor om Sven-Åke Johansson
Var bor Sven-Åke?
Hur gammal är Sven-Åke?
Sven-Åke Johansson är 75 år gammal och föddes den 19 april 1951. Han fyller 76 år den 19 april.
Har Sven-Åke några bolagsengagemang?
Sven-Åke har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sven-Åke några fordon?
Är Sven-Åke gift?
Sven-Åke är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sven-Åke?
Det telefonnummer som finns registrerat för Sven-Åke är 070-6034437.
Vilket stjärntecken har Sven-Åke?
Sven-Åke har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Sven-Åke folkbokförd?
Sven-Åke Johansson är folkbokförd i Hässleholm kommun.
Vilket län tillhör Sven-Åke?
Sven-Åke Johansson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Sven-Åke?
Sven-Åke Johansson tillhör Hässleholms församling.