7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Eyron Holger Gustafsson

Årsinkomst: Kolla Holgers lön anonymt

Personnummer: 19510430- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 30 april 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 mars

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Eyron Holger Gustafsson

Förnamn: Eyron Holger

Tilltalsnamn: Holger

Efternamn: Gustafsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-22

Gatuadress: Starrgränd 11

Postnummer: 383 35

Postort: Mönsterås

Distrikt: Mönsterås

Församling: Mönsterås församling (086101)

Kommun: Mönsterås (0861)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Holger

Holger Gustafsson är en man på 75 år som bor på Starrgränd 11 i Mönsterås. Holgers bostad är en lägenhet på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 22 november 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Holger

Informationen om Holger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Holger Gustafsson?

Vad tjänar Holger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Holgers
Kreditstatus?

Nyfiken på Holgers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Starrgränd 11

Latitud: 57.025305   |   Longitud: 16.451113

Registrerat på adressen


Starrgränd 11
383 35 Mönsterås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Holger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Holger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Holgers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Holger har inga bolagsengagemang


Mer om Holger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 74 dagar)

Födelsedag

30 april (en fredag om 291 dagar)

Födelsedatum

1951-04-30 (en måndag för 27 468 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 291 dagar (en onsdag)

Holger Gustafsson är en man på 75 år som bor på Starrgränd 11 i Mönsterås. Holgers bostad är en lägenhet på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 22 november 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Holgers postnummer, 383 35, är medelinkomsten 380 085 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,02 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Holger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mönsterås där Holger ingår. Holgers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Holger bor tillsammans med Inger Gustafsson. Hon är en 73 årig kvinna som flyttade in den 22 november 2019 och har bott där totalt 6 år och 233 dagar. Han är gift med Inger Gustafsson .

På Holgers nästa födelsedag fyller han 76 år. Den inträffar om 291 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 291 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 260 dagar.

Namnet Holger är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’holme’ och ’spjut’'.

Holger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Holger i Sverige Holger Berg Luuk i Stockholm, Holger Gunnarsson i Onsala och Holger Wendt i Löderup.

Informationen om Holger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Holger Gustafsson