7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Bert Håkan Edén

Årsinkomst: Kolla Håkans lön anonymt

Personnummer: 19510508- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 8 maj 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Bert Håkan Edén

Förnamn: Bert Håkan

Tilltalsnamn: Håkan

Efternamn: Edén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-02-15

Gatuadress: Fantans väg 18

Postnummer: 178 41

Postort: Ekerö

Församling: Ekerö församling (012503)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Håkan

Håkan Edén är 75 år gammal och bor på Fantans väg 18 i Ekerö. Där har han bott i 14 år och 147 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2012. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Håkan

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Håkan Edén?

Vad tjänar Håkan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Håkans
Kreditstatus?

Nyfiken på Håkans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fantans väg 18

Latitud: 59.274718   |   Longitud: 17.769310

Registrerat på adressen


Fantans väg 18
178 41 Ekerö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Håkan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Håkan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Håkan har inga bolagsengagemang


Mer om Håkan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 65 dagar)

Födelsedag

08 maj (en lördag om 300 dagar)

Födelsedatum

1951-05-08 (en tisdag för 27 459 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 300 dagar (en torsdag)

Håkan Edén är 75 år gammal och bor på Fantans väg 18 i Ekerö. Där har han bott i 14 år och 147 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2012. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 178 41, som är Håkans bostadsområde, är medelinkomsten 666 098 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,00 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Håkans ingår. Håkans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Håkan delar bostaden med Ullamay Skoog, en 79 årig kvinna. Hon flyttade in den 7 januari 2014 och har bott där totalt 12 år och 186 dagar. Håkan är inte gift.

Håkan har namnsdag om 337 dagar och nästa födelsedag inträffar om 300 dagar då han fyller 76 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 300 dagar (en torsdag).

Namnet Håkan är 'Nordiskt namn, möjl. sammansatt av ord med bet. ’hög’ och ’ättling’'.

Håkan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Håkan i Sverige Håkan Skogh i Åmål, Håkan Hellström i Göteborg och Håkan Johnston i Sollentuna.

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Håkan Edén