7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Jan-Olof Mentzer

Årsinkomst: Kolla Jan-Olofs lön anonymt

Personnummer: 19510611- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 75 år

Födelsedag: 11 juni 1951

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Jan-Olof Mentzer

Förnamn: Jan-Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mentzer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1981-02-26

Gatuadress: Hasslösa Backen 17

Postnummer: 531 91

Postort: Vinninga

Församling: Sävare församling (149424)

Kommun: Lidköping (1494)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jan-Olof Mentzer är 75 år och bosatt på Hasslösa Backen 17 i Vinninga. Han bor i en villa på 161 kvm . Där har han bott i 45 år och 145 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 1981. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Olof Mentzer?

Vad tjänar Jan-Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hasslösa Backen 17

Latitud: 58.434649   |   Longitud: 13.291610

Registrerat på adressen


Hasslösa Backen 17
531 91 Vinninga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 161 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan-Olof har inga bolagsengagemang


Mer om Jan-Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

75 år (och 40 dagar)

Födelsedag

11 juni (en fredag om 325 dagar)

Födelsedatum

1951-06-11 (en måndag för 27 434 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 4 år och 325 dagar (en onsdag)

Jan-Olof Mentzer är 75 år och bosatt på Hasslösa Backen 17 i Vinninga. Han bor i en villa på 161 kvm . Där har han bott i 45 år och 145 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 1981. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 531 91, är medelinkomsten 404 882 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,98 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidköping där Jan-Olof ingår. Jan-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 80.

Jan-Olof bor tillsammans med Britt Inger Maria Mentzer. Hon har bott på Hasslösa Backen 17 i totalt 45 år och 145 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 26 februari 1981. Han är gift med Britt Inger Maria Mentzer .

Jan-Olof fyller 76 år om 325 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 4 år och 325 dagar (en onsdag).

Jan-Olof har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Olof i Sverige Jan-Olof Grym i Kalmar, Jan-Olof Backman i Stockholm och Jan-Olof Wannius i Falsterbo.

Informationen om Jan-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Olof Mentzer