7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Karl-Inge Östen Rehnström
Årsinkomst: Kolla Karl-Inge Östens lön anonymt
Personnummer: 19510629-
Ålder: 75 år
Födelsedag: 29 juni 1951
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 augusti
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Karl-Inge Östen Rehnström
Förnamn: Karl-Inge Östen
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Rehnström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-10-16
Gatuadress: Björnö 52
Postnummer: 591 97
Postort: Motala
Församling: Västra Ny församling (058303)
Kommun: Motala (0583)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Karl-Inge Östen Rehnström är en man på 75 år som bor på Björnö 52 i Motala. bostad är en villa på 102 kvm . Där har han bott i 16 år och 259 dagar sedan han flyttade in den 16 oktober 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björnö 52
Registrerat på adressen
591 97 Motala
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Karl-Inge Östen Rehnström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Karl-Inge Östen Rehnström (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Karl-Inge Östen kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Inge Östen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Karl-Inge Östens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 102 kvm
Byggår: 1945
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Karl-Inge Östen
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
75 år (och 3 dagar)
Födelsedag
29 juni (en tisdag om 362 dagar)
Födelsedatum
1951-06-29 (en fredag för 27 397 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 4 år och 362 dagar (en söndag)
Karl-Inge Östen Rehnström är en man på 75 år som bor på Björnö 52 i Motala. bostad är en villa på 102 kvm . Där har han bott i 16 år och 259 dagar sedan han flyttade in den 16 oktober 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Karl-Inge Östens postnummer, 591 97, är medelinkomsten 366 455 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karl-Inge Östen och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Motala där Karl-Inge Östen ingår. Karl-Inge Östens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 101.
Karl-Inge Östen bor tillsammans med Inger Marianne Börs. Hon är en 70 årig kvinna som flyttade in den 16 oktober 2009 och har bott där totalt 16 år och 259 dagar. Han är inte gift.
På Karl-Inge Östens nästa födelsedag fyller han 76 år. Den inträffar om 362 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 4 år och 362 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 55 dagar.
Namnet Östen är 'Nordiskt namn, trol. sammansatt av ord med bet. ’lycka’ och ’sten’'.
Karl-Inge Östen har 1 bolagsengagemang (
Rehnström, Karl-Inge Östen
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Inge Östen i Sverige Östen Andersson i Mölndal, Karl-Inge Snellman i Sala och Karl-Inge Andersson i Fagersta.
Informationen om Karl-Inge Östen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Karl-Inge Östen Rehnström
Var bor Karl-Inge Östen?
Hur gammal är Karl-Inge Östen?
Karl-Inge Östen Rehnström är 75 år gammal och föddes den 29 juni 1951. Han fyller 76 år den 29 juni.
Har Karl-Inge Östen några bolagsengagemang?
Karl-Inge Östen har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Rehnström, Karl-Inge Östen . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Karl-Inge Östen några fordon?
Är Karl-Inge Östen gift?
Karl-Inge Östen är inte gift.
Vilket telefonnummer har Karl-Inge Östen?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Karl-Inge Östen.
Vilket stjärntecken har Karl-Inge Östen?
Karl-Inge Östen har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Karl-Inge Östen folkbokförd?
Karl-Inge Östen Rehnström är folkbokförd i Motala kommun.
Vilket län tillhör Karl-Inge Östen?
Karl-Inge Östen Rehnström tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Karl-Inge Östen?
Karl-Inge Östen Rehnström tillhör Västra Ny församling.