7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Ann-Marie Fabiansson
Årsinkomst: Kolla Ann-Maries lön anonymt
Personnummer: 19510708-
Ålder: 74 år
Födelsedag: 8 juli 1951
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ann-Marie Fabiansson
Förnamn: Ann-Marie
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Fabiansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1953-05-27
Gatuadress: Mistelvägen 18
Postnummer: 372 53
Postort: Kallinge
Församling: Ronneby församling (108101)
Kommun: Ronneby (1081)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ann-Marie Fabiansson är 74 år gammal och bor på Mistelvägen 18 i Kallinge. Hennes bostad är ett radhus på 105 kvm . Där har hon bott i 73 år och 27 dagar sedan hon flyttade in den 27 maj 1953. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mistelvägen 18
Registrerat på adressen
372 53 Kallinge
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ann-Marie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ann-Maries bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 105 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Ann-Marie har inga bolagsengagemang
Mer om Ann-Marie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
74 år (och 350 dagar)
Födelsedag
08 juli (en onsdag om 15 dagar)
Födelsedatum
1951-07-08 (en söndag för 27 379 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 5 år och 15 dagar (en tisdag)
Ann-Marie Fabiansson är 74 år gammal och bor på Mistelvägen 18 i Kallinge. Hennes bostad är ett radhus på 105 kvm . Där har hon bott i 73 år och 27 dagar sedan hon flyttade in den 27 maj 1953. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 372 53, som är Ann-Maries bostadsområde, är medelinkomsten 272 281 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,31 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Ann-Maries ingår. Ann-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.
Ann-Marie delar bostaden med Tore Jarl Christer Fabiansson, en 81 årig man. Han flyttade in den 3 januari 1974 och har bott där totalt 52 år och 171 dagar. Ann-Marie är gift med Tore Jarl Christer Fabiansson .
Ann-Marie har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 15 dagar då hon fyller 75 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 5 år och 15 dagar (en tisdag).
Ann-Marie har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Marie i Sverige Ann-Marie Larsson i Stockholm, Ann-Marie Amsjö i Göteborg och Ann-Marie Åström i Stockholm.
Informationen om Ann-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ann-Marie Fabiansson
Var bor Ann-Marie?
Hur gammal är Ann-Marie?
Ann-Marie Fabiansson är 74 år gammal och föddes den 8 juli 1951. Hon fyller 75 år den 8 juli.
Har Ann-Marie några bolagsengagemang?
Ann-Marie har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ann-Marie några fordon?
Är Ann-Marie gift?
Ann-Marie är gift med Tore Jarl Christer Fabiansson.
Vilket telefonnummer har Ann-Marie?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ann-Marie.
Vilket stjärntecken har Ann-Marie?
Ann-Marie har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ann-Marie folkbokförd?
Ann-Marie Fabiansson är folkbokförd i Ronneby kommun.
Vilket län tillhör Ann-Marie?
Ann-Marie Fabiansson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Ann-Marie?
Ann-Marie Fabiansson tillhör Ronneby församling.