7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Ann-Britt Margareta Eriksson

Årsinkomst: Kolla Ann-Britt Margaretas lön anonymt

Personnummer: 19510720- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 20 juli 1951

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juli

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Britt Margareta Eriksson

Förnamn: Ann-Britt Margareta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-04-01

Gatuadress: Abborrtorpsvägen 10 F lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 683 31

Postort: Hagfors

Distrikt: Hagfors

Församling: Hagfors-Gustav Adolfs församling (178301)

Kommun: Hagfors (1783)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ann-Britt Margareta Eriksson är en kvinna på 74 år som bor på Abborrtorpsvägen 10 F lgh 1201 i Hagfors. bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har hon bott i 1 år och 108 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Britt Margareta Eriksson?

Vad tjänar Ann-Britt Margareta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Britt Margaretas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Britt Margaretas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Abborrtorpsvägen 10 F lgh 1201

Latitud: 60.044647   |   Longitud: 13.696058

Registrerat på adressen


Abborrtorpsvägen 10 F lgh 1201
683 31 Hagfors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-01-01 (7 år) Ägare Ann-Britt Margareta Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-01-01 (7 år) Ann-Britt Margareta Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Britt Margareta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Britt Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Britt Margaretas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 62 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ann-Britt Margareta har inga bolagsengagemang


Mer om Ann-Britt Margareta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 363 dagar)

Födelsedag

20 juli (en måndag om 2 dagar)

Födelsedatum

1951-07-20 (en fredag för 27 392 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 2 dagar (en söndag)

Ann-Britt Margareta Eriksson är en kvinna på 74 år som bor på Abborrtorpsvägen 10 F lgh 1201 i Hagfors. bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har hon bott i 1 år och 108 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ann-Britt Margaretas postnummer, 683 31, är medelinkomsten 252 730 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Britt Margareta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hagfors där Ann-Britt Margareta ingår. Ann-Britt Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Ann-Britt Margareta bor tillsammans med Ove Björklund. Han är en 70 årig man som flyttade in den 1 april 2025 och har bott där totalt 1 år och 108 dagar. På adressen finns en hund (som Ann-Britt Margareta är ägare till). Hon är gift med Ove Björklund .

På Ann-Britt Margaretas nästa födelsedag fyller hon 75 år. Den inträffar om 2 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 5 år och 2 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 2 dagar.

Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.

Ann-Britt Margareta har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Britt Margareta i Sverige Ann-Britt Persson i Malmberget, Margareta Grääs i Kalmar och Margareta Porseryd i Sollerön.

Informationen om Ann-Britt Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Britt Margareta Eriksson