7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Berit Elisabeth Eriksson

Årsinkomst: Kolla Berits lön anonymt

Personnummer: 19510722- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 22 juli 1951

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 13 oktober

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Berit Elisabeth Eriksson

Förnamn: Berit Elisabeth

Tilltalsnamn: Berit

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Naum Östtorp 1

Postnummer: 534 94

Postort: Vara

Församling: Varabygdens församling (147001)

Kommun: Vara (1470)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Berit

Berit Eriksson är 74 år och bosatt på Naum Östtorp 1 i Vara. Hon bor i ett lantbruk på 120 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Berit

Informationen om Berit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Berit Eriksson?

Vad tjänar Berit?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Berits
Kreditstatus?

Nyfiken på Berits Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Naum Östtorp 1

Latitud: 58.231438   |   Longitud: 12.936100

Registrerat på adressen


Naum Östtorp 1
534 94 Vara

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Berit kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Berit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Berits bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Eriksson, Berit Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
Twice i Vara Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 100% 2024 0 −0

Mer om Berit


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 339 dagar)

Födelsedag

22 juli (en onsdag om 26 dagar)

Födelsedatum

1951-07-22 (en söndag för 27 368 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 26 dagar (en tisdag)

Berit Eriksson är 74 år och bosatt på Naum Östtorp 1 i Vara. Hon bor i ett lantbruk på 120 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 534 94, är medelinkomsten 353 890 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,01 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vara där Berit ingår. Berits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Berit bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

Berit fyller 75 år om 26 dagar och har namnsdag om 109 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 5 år och 26 dagar (en tisdag).

Namnet Berit är 'Nordiskt namn, dialektal form av Birgitta'.

Berit har 2 bolagsengagemang ( Eriksson, Berit och Twice i Vara Aktiebolag ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Berit i Sverige Berit Yourstone i Örebro, Berit Schaub i Mölndal och Berit Ljungberg i Upplands Väsby.

Informationen om Berit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Berit Eriksson