7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Rashid Dhaef Aufy

Årsinkomst: Kolla Rashids lön anonymt

Personnummer: 19511023- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 23 oktober 1951

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Rashid Dhaef Aufy

Förnamn: Rashid

Tilltalsnamn: Rashid

Efternamn: Dhaef Aufy

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-04-01

Gatuadress: Säfflegatan 2 lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 123 44

Postort: Farsta

Församling: Farsta församling (018025)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rashid

Rashid Dhaef Aufy är en 74 årig man och bosatt på Säfflegatan 2 lgh 1103 i Farsta. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2001 och har sammanlagt bott där i 25 år och 98 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rashid

Informationen om Rashid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rashid Dhaef Aufy?

Vad tjänar Rashid?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rashids
Kreditstatus?

Nyfiken på Rashids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Säfflegatan 2 lgh 1103

Latitud: 59.241373   |   Longitud: 18.096976

Registrerat på adressen


Säfflegatan 2 lgh 1103
123 44 Farsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rashid kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rashid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rashids bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rashid har inga bolagsengagemang


Mer om Rashid


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 258 dagar)

Födelsedag

23 oktober (en fredag om 107 dagar)

Födelsedatum

1951-10-23 (en tisdag för 27 287 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 107 dagar (en torsdag)

Rashid Dhaef Aufy är en 74 årig man och bosatt på Säfflegatan 2 lgh 1103 i Farsta. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2001 och har sammanlagt bott där i 25 år och 98 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rashids bostadsområde, på postnummer 123 44, är 308 941 kr per år och 9,20 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Rashids ingår. Rashids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 95.

Förutom Rashid bor också Nadjiha Alrushdi på adressen. Där har hon bott i 25 år och 98 dagar sedan hon först registrerades där den 1 april 2001. Rashid är gift med Nadjiha Alrushdi .

Rashids nästa födelsedag är om 107 dagar då han fyller 75 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 107 dagar (en torsdag).

Rashid har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rashid i Sverige Rashid Waraich i Norsborg, Rashid Rezko i Vikbolandet och Rashid Khan i Göteborg.

Informationen om Rashid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rashid Dhaef Aufy