7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Sven Erik Vikström
Årsinkomst: Kolla Sven Eriks lön anonymt
Personnummer: 19511204-
Ålder: 74 år
Födelsedag: 4 december 1951
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 5 december
Stjärntecken: Skytten
Telefon: 076-8404427
Namnregistrering
Personnamn: Sven Erik Vikström
Förnamn: Sven Erik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Vikström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Ravinvägen 9
Postnummer: 441 50
Postort: Alingsås
Församling: Alingsås församling (148901)
Kommun: Alingsås (1489)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sven Erik Vikström är en 74 årig man och bosatt på Ravinvägen 9 i Alingsås. Hans bostad är ett radhus på 125 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ravinvägen 9
Registrerat på adressen
441 50 Alingsås
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1982
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0,1 | −0 |
Mer om Sven Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
74 år (och 209 dagar)
Födelsedag
04 december (en fredag om 156 dagar)
Födelsedatum
1951-12-04 (en tisdag för 27 238 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 5 år och 156 dagar (en torsdag)
Sven Erik Vikström är en 74 årig man och bosatt på Ravinvägen 9 i Alingsås. Hans bostad är ett radhus på 125 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sven Eriks bostadsområde, på postnummer 441 50, är 319 425 kr per år och 6,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Alingsås där Sven Eriks ingår. Sven Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.
Förutom Sven Erik bor också Lena Christina Vikström på adressen. Sven Erik är gift med Lena Christina Vikström .
Sven Eriks nästa födelsedag är om 156 dagar då han fyller 75 år. Hans namnsdag är om 157 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 156 dagar (en torsdag).
Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.
Sven Erik har 1 bolagsengagemang (
Berovi Aktiebolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Sven Rutström i Skärholmen och Sven Nordqvist i Stockholm.
Informationen om Sven Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
076-8404427
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046768404427 +46768404427 +4676-8404427 +4676-840 44 27 0768404427 076-8404427 076-840 44 27 076 840 44 27 076 8404427
Vanliga frågor om Sven Erik Vikström
Var bor Sven Erik?
Hur gammal är Sven Erik?
Sven Erik Vikström är 74 år gammal och föddes den 4 december 1951. Han fyller 75 år den 4 december.
Har Sven Erik några bolagsengagemang?
Sven Erik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Berovi Aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sven Erik några fordon?
Är Sven Erik gift?
Sven Erik är gift med Lena Christina Vikström.
Vilket telefonnummer har Sven Erik?
Det telefonnummer som finns registrerat för Sven Erik är 076-8404427.
Vilket stjärntecken har Sven Erik?
Sven Erik har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Sven Erik folkbokförd?
Sven Erik Vikström är folkbokförd i Alingsås kommun.
Vilket län tillhör Sven Erik?
Sven Erik Vikström tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sven Erik?
Sven Erik Vikström tillhör Alingsås församling.