7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Bengt Holger Kristensen
Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt
Personnummer: 19511208-
Ålder: 74 år
Födelsedag: 8 december 1951
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Holger Kristensen
Förnamn: Bengt Holger
Tilltalsnamn: Bengt
Efternamn: Kristensen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-10-15
Gatuadress: Varpet 110
Postnummer: 444 96
Postort: Ödsmål
Församling: Ödsmåls församling (141503)
Kommun: Stenungsund (1415)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Bengt
Bengt Kristensen är 74 år gammal och bor på Varpet 110 i Ödsmål. Hans bostad är en villa på 28 kvm . Där har han bott i 19 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2006. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Varpet 110
Registrerat på adressen
444 96 Ödsmål
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2016-07-08 (9 år) Ägare Lena Munk Kristensen Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2016-07-08 (9 år) | Lena Munk Kristensen | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bengts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 28 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Bengt har inga bolagsengagemang
Mer om Bengt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
74 år (och 207 dagar)
Födelsedag
08 december (en tisdag om 158 dagar)
Födelsedatum
1951-12-08 (en lördag för 27 236 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 5 år och 158 dagar (en måndag)
Bengt Kristensen är 74 år gammal och bor på Varpet 110 i Ödsmål. Hans bostad är en villa på 28 kvm . Där har han bott i 19 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2006. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 444 96, som är Bengts bostadsområde, är medelinkomsten 485 487 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,22 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Bengts ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.
Bengt delar bostaden med Lena Munk Kristensen, en 74 årig kvinna. Hon flyttade in den 6 augusti 2015 och har bott där totalt 10 år och 331 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Bengt inte är ägare till. Bengt är gift med Lena Munk Kristensen .
Bengt har namnsdag om 261 dagar och nästa födelsedag inträffar om 158 dagar då han fyller 75 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 158 dagar (en måndag).
Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.
Bengt har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.
Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt Kristensen
Var bor Bengt?
Hur gammal är Bengt?
Bengt Kristensen är 74 år gammal och föddes den 8 december 1951. Han fyller 75 år den 8 december.
Har Bengt några bolagsengagemang?
Bengt har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bengt några fordon?
Är Bengt gift?
Bengt är gift med Lena Munk Kristensen.
Vilket telefonnummer har Bengt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt.
Vilket stjärntecken har Bengt?
Bengt har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Bengt folkbokförd?
Bengt Kristensen är folkbokförd i Stenungsund kommun.
Vilket län tillhör Bengt?
Bengt Kristensen tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Bengt?
Bengt Kristensen tillhör Ödsmåls församling.