7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Sigvard Freddie Larsson

Årsinkomst: Kolla Freddies lön anonymt

Personnummer: 19511223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 23 december 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Sigvard Freddie Larsson

Förnamn: Sigvard Freddie

Tilltalsnamn: Freddie

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-10-15

Gatuadress: Frolyckan 24

Postnummer: 432 96

Postort: Åskloster

Distrikt: Ås

Församling: Veddige-Kungsäters församling (138319)

Kommun: Varberg (1383)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Freddie

Freddie Larsson är en 74 årig man och bosatt på Frolyckan 24 i Åskloster. Hans bostad är en villa på 57 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 oktober 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 282 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Freddie

Informationen om Freddie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Freddie Larsson?

Vad tjänar Freddie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Freddies
Kreditstatus?

Nyfiken på Freddies Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Frolyckan 24

Latitud: 57.204421   |   Longitud: 12.201856

Registrerat på adressen


Frolyckan 24
432 96 Åskloster

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Freddie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Freddie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Freddies bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 57 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Freddie har inga bolagsengagemang


Mer om Freddie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 213 dagar)

Födelsedag

23 december (en onsdag om 152 dagar)

Födelsedatum

1951-12-23 (en söndag för 27 242 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 152 dagar (en tisdag)

Freddie Larsson är en 74 årig man och bosatt på Frolyckan 24 i Åskloster. Hans bostad är en villa på 57 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 oktober 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 282 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Freddies bostadsområde, på postnummer 432 96, är 418 070 kr per år och 2,56 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Varberg där Freddies ingår. Freddies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 146.

Förutom Freddie bor också Sainapa Rungruang på adressen. Där har hon bott i 5 år och 92 dagar sedan hon först registrerades där den 23 april 2021. Freddie är gift med Sainapa Rungruang .

Freddies nästa födelsedag är om 152 dagar då han fyller 75 år. Hans namnsdag är om 359 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 152 dagar (en tisdag).

Freddie har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Freddie i Sverige Freddie Arnesson i Solna, Freddie Nilsson i Malmö och Freddie Andersson i Trelleborg.

Informationen om Freddie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Freddie Larsson