NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-27
Tarja Marita Kärki
Årsinkomst: Kolla Tarja Maritas lön anonymt
Personnummer: 19511227-
Ålder: 74 år
Födelsedag: 27 december 1951
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 22 oktober
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Tarja Marita Kärki
Förnamn: Tarja Marita
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kärki
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1971-02-16
Gatuadress: Mogatan 12
Postnummer: 819 40
Postort: Karlholmsbruk
Församling: Västlands församling (036007)
Kommun: Tierp (0360)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Tarja Marita Kärki är 74 år gammal och bor på Mogatan 12 i Karlholmsbruk. Hennes bostad är en villa på 102 kvm . Där har hon bott i 55 år och 223 dagar sedan hon flyttade in den 16 februari 1971. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mogatan 12
Registrerat på adressen
819 40 Karlholmsbruk
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Tarja Marita kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Tarja Marita hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Tarja Maritas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 102 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Tarja Marita har inga bolagsengagemang
Mer om Tarja Marita
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
74 år (och 274 dagar)
Födelsedag
27 december (en söndag om 91 dagar)
Födelsedatum
1951-12-27 (en torsdag för 27 303 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 5 år och 91 dagar (en lördag)
Tarja Marita Kärki är 74 år gammal och bor på Mogatan 12 i Karlholmsbruk. Hennes bostad är en villa på 102 kvm . Där har hon bott i 55 år och 223 dagar sedan hon flyttade in den 16 februari 1971. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 819 40, som är Tarja Maritas bostadsområde, är medelinkomsten 327 269 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,61 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tierp där Tarja Maritas ingår. Tarja Maritas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Tarja Marita delar bostaden med Seppo Aulis Artturi Kärki, en 78 årig man. Han flyttade in den 9 augusti 1968 och har bott där totalt 58 år och 49 dagar. Tarja Marita är gift med Seppo Aulis Artturi Kärki .
Tarja Marita har namnsdag om 25 dagar och nästa födelsedag inträffar om 91 dagar då hon fyller 75 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 5 år och 91 dagar (en lördag).
Namnet Marita är 'Spansk diminutiv av Maria'.
Tarja Marita har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tarja Marita i Sverige Marita Bildt i Stockholm, Tarja Stenmark i Vaxholm och Tarja Eliasson Pettersson i Nora.
Informationen om Tarja Marita kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Tarja Marita Kärki
Var bor Tarja Marita?
Hur gammal är Tarja Marita?
Tarja Marita Kärki är 74 år gammal och föddes den 27 december 1951. Hon fyller 75 år den 27 december.
Har Tarja Marita några bolagsengagemang?
Tarja Marita har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Tarja Marita några fordon?
Är Tarja Marita gift?
Tarja Marita är gift med Seppo Aulis Artturi Kärki.
Vilket telefonnummer har Tarja Marita?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Tarja Marita.
Vilket stjärntecken har Tarja Marita?
Tarja Marita har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Tarja Marita folkbokförd?
Tarja Marita Kärki är folkbokförd i Tierp kommun.
Vilket län tillhör Tarja Marita?
Tarja Marita Kärki tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Tarja Marita?
Tarja Marita Kärki tillhör Västlands församling.