7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Lars Thomas Holm

Årsinkomst: Kolla Thomas lön anonymt

Personnummer: 19511229- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 29 december 1951

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lars Thomas Holm

Förnamn: Lars Thomas

Tilltalsnamn: Thomas

Efternamn: Holm

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-10-31

Gatuadress: Drottninggatan 147 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 254 33

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Maria

Församling: Helsingborgs Maria församling (128301)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Thomas

Thomas Holm är en man på 74 år som bor på Drottninggatan 147 lgh 1201 i Helsingborg. Thomas bostad är en lägenhet med 4 rum på 117 kvm . Där har han bott i 1 år och 244 dagar sedan han flyttade in den 31 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Thomas

Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thomas Holm?

Vad tjänar Thomas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thomas
Kreditstatus?

Nyfiken på Thomas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Drottninggatan 147 lgh 1201

Latitud: 56.063651   |   Longitud: 12.679261

Registrerat på adressen


Drottninggatan 147 lgh 1201
254 33 Helsingborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thomas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thomas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thomas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 117 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
bostadsrättsföreningen Pålsjö Norra Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Thomas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 185 dagar)

Födelsedag

29 december (en tisdag om 180 dagar)

Födelsedatum

1951-12-29 (en lördag för 27 214 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 180 dagar (en måndag)

Thomas Holm är en man på 74 år som bor på Drottninggatan 147 lgh 1201 i Helsingborg. Thomas bostad är en lägenhet med 4 rum på 117 kvm . Där har han bott i 1 år och 244 dagar sedan han flyttade in den 31 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Thomas postnummer, 254 33, är medelinkomsten 800 880 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Thomas och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Thomas ingår. Thomas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 167.

Thomas bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Thomas nästa födelsedag fyller han 75 år. Den inträffar om 180 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 180 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 39 dagar.

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Thomas har 1 bolagsengagemang ( bostadsrättsföreningen Pålsjö Norra ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thomas i Sverige Thomas Sjögren i Göteborg, Thomas Carlström i Ornö och Thomas Ritter i Stockholm.

Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thomas Holm