7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Othman Ismaili

Årsinkomst: Kolla Othmans lön anonymt

Personnummer: 19520102- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 2 januari 1952

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Othman Ismaili

Förnamn: Othman

Tilltalsnamn: Othman

Efternamn: Ismaili

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-01-01

Gatuadress: Parstugugatan 3 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 724 80

Postort: Västerås

Församling: Skerike församling (198022)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Othman

Othman Ismaili är 74 år och bosatt på Parstugugatan 3 lgh 1102 i Västerås. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 108 kvm . Där har han bott i 24 år och 188 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Othman

Informationen om Othman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Othman Ismaili?

Vad tjänar Othman?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Othmans
Kreditstatus?

Nyfiken på Othmans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Parstugugatan 3 lgh 1102

Latitud: 59.622348   |   Longitud: 16.510487

Registrerat på adressen


Parstugugatan 3 lgh 1102
724 80 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Othman kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Othman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Othmans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 108 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Othman har inga bolagsengagemang


Mer om Othman


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 187 dagar)

Födelsedag

02 januari (en lördag om 178 dagar)

Födelsedatum

1952-01-02 (en onsdag för 27 216 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 178 dagar (en fredag)

Othman Ismaili är 74 år och bosatt på Parstugugatan 3 lgh 1102 i Västerås. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 108 kvm . Där har han bott i 24 år och 188 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 724 80, är medelinkomsten 215 952 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,53 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Othman ingår. Othmans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 296.

Othman bor tillsammans med Fatemeh Bidar. Hon har bott på Parstugugatan 3 lgh 1102 i totalt 24 år och 188 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 januari 2002. Han är gift med Fatemeh Bidar .

Othman fyller 75 år om 178 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 5 år och 178 dagar (en fredag).

Othman har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Othman i Sverige Othman Omar i Spånga, Othman Ali i Mantorp och Othman Fahdawi i Sundsvall.

Informationen om Othman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Othman Ismaili