7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Lena Margareta Magnusson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19520112- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 12 januari 1952

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lena Margareta Magnusson

Förnamn: Lena Margareta

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Magnusson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Råstensgatan 36

Postnummer: 416 54

Postort: Göteborg

Församling: Härlanda församling (148006)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Magnusson är 74 år och bosatt på Råstensgatan 36 i Göteborg. Hon bor i en villa på 224 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Magnusson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Råstensgatan 36

Latitud: 57.712822   |   Longitud: 12.028662

Registrerat på adressen


Råstensgatan 36
416 54 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 224 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Trollboken AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,7 Vinst (MSEK) 0,5
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,7 0,5

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 182 dagar)

Födelsedag

12 januari (en tisdag om 183 dagar)

Födelsedatum

1952-01-12 (en lördag för 27 211 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 183 dagar (en måndag)

Lena Magnusson är 74 år och bosatt på Råstensgatan 36 i Göteborg. Hon bor i en villa på 224 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 416 54, är medelinkomsten 453 914 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,30 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 144.

Lena bor tillsammans med 4 personer: Ann-Kristin Ulnes , Thor Ulnes , Habib Rasamjo , Bertil Magnusson . Hon är gift med Bertil Magnusson .

Lena fyller 75 år om 183 dagar och har namnsdag om 36 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 5 år och 183 dagar (en måndag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 1 bolagsengagemang ( Trollboken AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Magnusson