7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Bernt Dennie Herbert Johannesson
Årsinkomst: Kolla Bernt Dennie Herberts lön anonymt
Personnummer: 19520116-
Ålder: 74 år
Födelsedag: 16 januari 1952
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 073-3202753
Namnregistrering
Personnamn: Bernt Dennie Herbert Johannesson
Förnamn: Bernt Dennie Herbert
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johannesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1979-05-11
Gatuadress: Gåsagången 46 lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 422 61
Postort: Hisings Backa
Distrikt: Bäckebol
Församling: Backa församling (148020)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Bernt Dennie Herbert Johannesson är en 74 årig man bosatt i Göteborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i sammanlagt 47 år och 79 dagar sedan 11 maj 1979. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gåsagången 46 lgh 1201
Registrerat på adressen
422 61 Hisings Backa
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bernt Dennie Herbert kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bernt Dennie Herbert hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bernt Dennie Herberts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 72 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Bernt Dennie Herbert har inga bolagsengagemang
Mer om Bernt Dennie Herbert
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
74 år (och 194 dagar)
Födelsedag
16 januari (en lördag om 171 dagar)
Födelsedatum
1952-01-16 (en onsdag för 27 223 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 5 år och 171 dagar (en fredag)
Bernt Dennie Herbert Johannesson är en 74 årig man bosatt i Göteborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Där har han bott i sammanlagt 47 år och 79 dagar sedan 11 maj 1979. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Bernt Dennie Herberts bostadsområde, på postnummer 422 61, har 13,20 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 260 075 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Bernt Dennie Herberts ingår. Bernt Dennie Herberts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 292.
Bernt Dennie Herbert bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Bernt Dennie Herberts födelsedag ska du gratulera honom om 171 dagar då han fyller 75 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 22 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 5 år och 171 dagar (en fredag).
Namnet Bernt är 'Urspr. en lågtysk form av Bernhard'.
Bernt Dennie Herbert har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Bernt Dennie Herbert i Sverige det senaste kvartalet är Bernt Hammar i Vara, Dennie Walldén i Hedesunda och Herbert Axelsen Munkhammar i Huddinge.
Informationen om Bernt Dennie Herbert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-3202753 073-3202753
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046733202753 +46733202753 +4673-3202753 +4673-320 27 53 0733202753 073-3202753 073-320 27 53 073 320 27 53 073 3202753 0046733202753 +46733202753 +4673-3202753 +4673-320 27 53 0733202753 073-3202753 073-320 27 53 073 320 27 53 073 3202753
Vanliga frågor om Bernt Dennie Herbert Johannesson
Var bor Bernt Dennie Herbert?
Hur gammal är Bernt Dennie Herbert?
Bernt Dennie Herbert Johannesson är 74 år gammal och föddes den 16 januari 1952. Han fyller 75 år den 16 januari.
Har Bernt Dennie Herbert några bolagsengagemang?
Bernt Dennie Herbert har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bernt Dennie Herbert några fordon?
Är Bernt Dennie Herbert gift?
Bernt Dennie Herbert är inte gift.
Vilket telefonnummer har Bernt Dennie Herbert?
Det telefonnummer som finns registrerat för Bernt Dennie Herbert är 073-3202753. Han har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Bernt Dennie Herbert?
Bernt Dennie Herbert har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Bernt Dennie Herbert folkbokförd?
Bernt Dennie Herbert Johannesson är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Bernt Dennie Herbert?
Bernt Dennie Herbert Johannesson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Bernt Dennie Herbert?
Bernt Dennie Herbert Johannesson tillhör Backa församling.