7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Sven Lennart Gustavsson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19520219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 19 februari 1952

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Sven Lennart Gustavsson

Förnamn: Sven Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Gustavsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-09-27

Gatuadress: Baldersnäsvägen 29

Postnummer: 666 94

Postort: Dals Långed

Distrikt: Steneby

Församling: Steneby församling (146006)

Kommun: Bengtsfors (1460)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Gustavsson är en man på 74 år som bor på Baldersnäsvägen 29 i Dals Långed. Lennarts bostad är en villa på 75 kvm . Där har han bott i 21 år och 280 dagar sedan han flyttade in den 27 september 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Gustavsson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Baldersnäsvägen 29

Latitud: 58.940498   |   Longitud: 12.282038

Registrerat på adressen


Baldersnäsvägen 29
666 94 Dals Långed

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Gustavsson, Lennart Status Aktiv
Ansvarig Sven Lennart Gustavsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sven Lennart Gustavsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 75 kvm

Byggår: 2004

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Gustavsson, Lennart Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 135 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 230 dagar)

Födelsedatum

1952-02-19 (en tisdag för 27 164 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 230 dagar (en torsdag)

Lennart Gustavsson är en man på 74 år som bor på Baldersnäsvägen 29 i Dals Långed. Lennarts bostad är en villa på 75 kvm . Där har han bott i 21 år och 280 dagar sedan han flyttade in den 27 september 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 666 94, är medelinkomsten 332 258 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,48 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Lennart bor tillsammans med Lena Stenelind. Hon är en 72 årig kvinna som flyttade in den 27 september 2004 och har bott där totalt 21 år och 280 dagar. Han är gift med Lena Stenelind .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 75 år. Den inträffar om 230 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 230 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 86 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har 1 bolagsengagemang ( Gustavsson, Lennart ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Gustavsson