7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Roger Arne Johannesson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19520224- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 24 februari 1952

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Roger Arne Johannesson

Förnamn: Roger Arne

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Johannesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1978-01-18

Gatuadress: Timmerslätt 11 A

Postnummer: 433 46

Postort: Partille

Församling: Furulund-Öjersjö församling (140204)

Kommun: Partille (1402)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Johannesson är en 74 årig man och bosatt på Timmerslätt 11 A i Partille. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 98 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 januari 1978 och har sammanlagt bott där i 48 år och 164 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Johannesson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Timmerslätt 11 A

Latitud: 57.726695   |   Longitud: 12.128249

Registrerat på adressen


Timmerslätt 11 A
433 46 Partille

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 98 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 127 dagar)

Födelsedag

24 februari (en onsdag om 238 dagar)

Födelsedatum

1952-02-24 (en söndag för 27 156 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 238 dagar (en tisdag)

Roger Johannesson är en 74 årig man och bosatt på Timmerslätt 11 A i Partille. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 98 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 januari 1978 och har sammanlagt bott där i 48 år och 164 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 433 46, är 443 582 kr per år och 1,60 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Partille där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Förutom Roger bor också Eva-Marie Christine Johannesson på adressen. Där har hon bott i 56 år och 134 dagar sedan hon först registrerades där den 17 februari 1970. Roger är gift med Eva-Marie Christine Johannesson .

Rogers nästa födelsedag är om 238 dagar då han fyller 75 år. Hans namnsdag är om 336 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 238 dagar (en tisdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Johannesson