7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Lars-Erik Hagman

Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19520317- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 17 mars 1952

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Erik Hagman

Förnamn: Lars-Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hagman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-06-15

Gatuadress: Yrvädersgatan 140

Postnummer: 254 73

Postort: Ödåkra

Församling: Fleninge församling (128307)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lars-Erik Hagman är 74 år gammal och bor på Yrvädersgatan 140 i Ödåkra. Hans bostad är ett radhus på 117 kvm . Där har han bott i 15 år och 34 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2011. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Erik Hagman?

Vad tjänar Lars-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Yrvädersgatan 140

Latitud: 56.097072   |   Longitud: 12.760957

Registrerat på adressen


Yrvädersgatan 140
254 73 Ödåkra

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
W6 DAMKLUBB I HELSINGBORG Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 124 dagar)

Födelsedag

17 mars (en onsdag om 241 dagar)

Födelsedatum

1952-03-17 (en måndag för 27 152 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 242 dagar (en onsdag)

Lars-Erik Hagman är 74 år gammal och bor på Yrvädersgatan 140 i Ödåkra. Hans bostad är ett radhus på 117 kvm . Där har han bott i 15 år och 34 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2011. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 254 73, som är Lars-Eriks bostadsområde, är medelinkomsten 345 965 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,24 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Lars-Eriks ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 255.

Lars-Erik delar bostaden med Gunnel Hagman, en 71 årig kvinna. Hon flyttade in den 15 juni 2011 och har bott där totalt 15 år och 34 dagar. Lars-Erik är gift med Gunnel Hagman .

Lars-Erik har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 241 dagar då han fyller 75 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 242 dagar (en onsdag).

Lars-Erik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.

Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Erik Hagman