7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Bengt Axel Henrik Karlström

Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt

Personnummer: 19520321- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 21 mars 1952

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Axel Henrik Karlström

Förnamn: Bengt Axel Henrik

Tilltalsnamn: Bengt

Efternamn: Karlström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-06-03

Gatuadress: Svartnö Kallvik 5

Postnummer: 760 19

Postort: Furusund

Församling: Länna församling (018825)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bengt

Bengt Karlström är 74 år och bosatt på Svartnö Kallvik 5 i Furusund. Han bor i en villa på 94 kvm . Där har han bott i 12 år och 21 dagar sedan han flyttade in den 3 juni 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bengt Karlström?

Vad tjänar Bengt?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bengts
Kreditstatus?

Nyfiken på Bengts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Svartnö Kallvik 5

Latitud: 59.670245   |   Longitud: 18.850056

Registrerat på adressen


Svartnö Kallvik 5
760 19 Furusund

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Karlström, Bengt Status Aktiv
Ansvarig Bengt Axel Henrik Karlström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bengt Axel Henrik Karlström (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bengt kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bengts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 94 kvm

Byggår: 2014

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Karlström, Bengt Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Bengt


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 95 dagar)

Födelsedag

21 mars (en söndag om 270 dagar)

Födelsedatum

1952-03-21 (en fredag för 27 123 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 271 dagar (en söndag)

Bengt Karlström är 74 år och bosatt på Svartnö Kallvik 5 i Furusund. Han bor i en villa på 94 kvm . Där har han bott i 12 år och 21 dagar sedan han flyttade in den 3 juni 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 760 19, är medelinkomsten 724 741 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,65 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Bengt ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Bengt bor tillsammans med Inger Karlström. Hon har bott på Svartnö Kallvik 5 i totalt 12 år och 21 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 3 juni 2014. Han är gift med Inger Karlström .

Bengt fyller 75 år om 270 dagar och har namnsdag om 270 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 5 år och 271 dagar (en söndag).

Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.

Bengt har 1 bolagsengagemang ( Karlström, Bengt ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bengt Karlström