7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Kenneth Denker

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19520517- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 17 maj 1952

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Denker

Förnamn: Kenneth

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Denker

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-12-02

Gatuadress: Mirandavägen 40

Postnummer: 213 63

Postort: Malmö

Distrikt: Västra Skrävlinge

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kenneth Denker är 74 år gammal och bor på Mirandavägen 40 i Malmö. Hans bostad är ett radhus på 146 kvm . Där har han bott i 12 år och 231 dagar sedan han flyttade in den 2 december 2013. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Denker?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mirandavägen 40

Latitud: 55.576246   |   Longitud: 13.031966

Registrerat på adressen


Mirandavägen 40
213 63 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 65 dagar)

Födelsedag

17 maj (en måndag om 300 dagar)

Födelsedatum

1952-05-17 (en lördag för 27 093 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 301 dagar (en måndag)

Kenneth Denker är 74 år gammal och bor på Mirandavägen 40 i Malmö. Hans bostad är ett radhus på 146 kvm . Där har han bott i 12 år och 231 dagar sedan han flyttade in den 2 december 2013. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 213 63, som är Kenneths bostadsområde, är medelinkomsten 299 154 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,26 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 251.

Kenneth bor tillsammans med 2 personer: Phatitta Sunaphom , Karl Viktor Gunnarsson . Kenneth är gift med Phatitta Sunaphom .

Kenneth har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 300 dagar då han fyller 75 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 301 dagar (en måndag).

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Denker