7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Hans Erik Persson
Årsinkomst: Kolla Hans Eriks lön anonymt
Personnummer: 19520530-
Ålder: 74 år
Födelsedag: 30 maj 1952
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Tvillingarna
Telefon: 011-102223
Namnregistrering
Personnamn: Hans Erik Persson
Förnamn: Hans Erik
Tilltalsnamn: Hans Erik
Efternamn: Persson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-05-31
Gatuadress: Norralundsgatan 20 lgh 1003
Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster
Postnummer: 602 46
Postort: Norrköping
Församling: Kolmårdens församling (058104)
Kommun: Norrköping (0581)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Hans Erik
Hans Erik Persson är en man på 74 år som bor på Norralundsgatan 20 lgh 1003 i Norrköping. Hans Eriks bostad är en lägenhet med 2 rum på 69 kvm . Där har han bott i 15 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hans Erik
Informationen om Hans Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Norralundsgatan 20 lgh 1003
Registrerat på adressen
602 46 Norrköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hans Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hans Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hans Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 69 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1944
Bolagsengagemang | 0 st
Hans Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Hans Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
74 år (och 60 dagar)
Födelsedag
30 maj (en söndag om 305 dagar)
Födelsedatum
1952-05-30 (en fredag för 27 088 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 5 år och 306 dagar (en söndag)
Hans Erik Persson är en man på 74 år som bor på Norralundsgatan 20 lgh 1003 i Norrköping. Hans Eriks bostad är en lägenhet med 2 rum på 69 kvm . Där har han bott i 15 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Hans Eriks postnummer, 602 46, är medelinkomsten 321 370 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Hans Erik ingår. Hans Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 108.
Hans Erik bor tillsammans med Britt-Inger Karlsson. Hon är en 74 årig kvinna som flyttade in den 31 maj 2011 och har bott där totalt 15 år och 59 dagar. Han är inte gift.
På Hans Eriks nästa födelsedag fyller han 75 år. Den inträffar om 305 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 306 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 31 dagar.
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Hans Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Hans Blom i Vimmerby och Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan.
Informationen om Hans Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
011-102223
Andra möjliga format
Läs merMinska
004611102223 +4611102223 +4611-102223 +4611-10 22 23 011102223 011-102223 011-10 22 23 011 10 22 23 011 102223
Vanliga frågor om Hans Erik Persson
Var bor Hans Erik?
Hur gammal är Hans Erik?
Hans Erik Persson är 74 år gammal och föddes den 30 maj 1952. Han fyller 75 år den 30 maj.
Har Hans Erik några bolagsengagemang?
Hans Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Hans Erik några fordon?
Är Hans Erik gift?
Hans Erik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hans Erik?
Det telefonnummer som finns registrerat för Hans Erik är 011-102223.
Vilket stjärntecken har Hans Erik?
Hans Erik har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Hans Erik folkbokförd?
Hans Erik Persson är folkbokförd i Norrköping kommun.
Vilket län tillhör Hans Erik?
Hans Erik Persson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Hans Erik?
Hans Erik Persson tillhör Kolmårdens församling.