7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Bertil Jan-Eric Nilsson

Årsinkomst: Kolla Jan-Erics lön anonymt

Personnummer: 19520611- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 11 juni 1952

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Bertil Jan-Eric Nilsson

Förnamn: Bertil Jan-Eric

Tilltalsnamn: Jan-Eric

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1992-07-27

Gatuadress: Medsvängen 5

Postnummer: 784 76

Postort: Borlänge

Distrikt: Stora Tuna

Församling: Stora Tuna församling (208102)

Kommun: Borlänge (2081)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan-Eric

Jan-Eric Nilsson är 74 år och bosatt på Medsvängen 5 i Borlänge. Han bor i en villa på 157 kvm . Där har han bott i 33 år och 334 dagar sedan han flyttade in den 27 juli 1992. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan-Eric

Informationen om Jan-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Eric Nilsson?

Vad tjänar Jan-Eric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Erics
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Erics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Medsvängen 5

Latitud: 60.518451   |   Longitud: 15.443451

Registrerat på adressen


Medsvängen 5
784 76 Borlänge

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Nilsson, Jan-Eric Status Aktiv
Ansvarig Bertil Jan-Eric Nilsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bertil Jan-Eric Nilsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-12-15 (6 år) Ägare Astrid Helena Olli-Nilsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-12-15 (6 år) Astrid Helena Olli-Nilsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Eric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Eric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Erics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 157 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Nilsson, Jan-Eric Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Jan-Eric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 15 dagar)

Födelsedag

11 juni (en fredag om 350 dagar)

Födelsedatum

1952-06-11 (en onsdag för 27 043 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 351 dagar (en fredag)

Jan-Eric Nilsson är 74 år och bosatt på Medsvängen 5 i Borlänge. Han bor i en villa på 157 kvm . Där har han bott i 33 år och 334 dagar sedan han flyttade in den 27 juli 1992. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 784 76, är medelinkomsten 391 896 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,74 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Borlänge där Jan-Eric ingår. Jan-Erics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 116.

Jan-Eric bor tillsammans med Astrid Helena Olli-Nilsson. Hon har bott på Medsvängen 5 i totalt 33 år och 334 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 27 juli 1992. Det finns även en hund på Jan-Erics adress som han inte är ägare till. Han är gift med Astrid Helena Olli-Nilsson .

Jan-Eric fyller 75 år om 350 dagar och har namnsdag om 350 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 5 år och 351 dagar (en fredag).

Namnet Bertil är 'Tyskt namn, diminutiv av bl.a. Berthold'.

Jan-Eric har 1 bolagsengagemang ( Nilsson, Jan-Eric ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Eric i Sverige Jan-Eric Nilsson i Ekerö, Jan-Eric Petersson i Halmstad och Jan-Eric Jonsson i Sundsvall.

Informationen om Jan-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Eric Nilsson