7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Karl Axel Kenneth Gustavsson

Årsinkomst: Kolla Karl Axel Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19520619- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 19 juni 1952

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl Axel Kenneth Gustavsson

Förnamn: Karl Axel Kenneth

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Gustavsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1952-06-19

Gatuadress: Finntorps gård 2

Postnummer: 615 92

Postort: Valdemarsvik

Församling: Valdemarsviks församling (056301)

Kommun: Valdemarsvik (0563)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl Axel Kenneth Gustavsson är en man på 73 år som bor på Finntorps gård 2 i Valdemarsvik. bostad är ett lantbruk på 153 kvm . Där har han bott i 73 år och 364 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 1952. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl Axel Kenneth Gustavsson?

Vad tjänar Karl Axel Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl Axel Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl Axel Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Finntorps gård 2

Latitud: 58.105913   |   Longitud: 16.715886

Registrerat på adressen


Finntorps gård 2
615 92 Valdemarsvik

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-01-10 (7 år) Ägare Bengt Olov Johnny Gustavsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-01-10 (7 år) Bengt Olov Johnny Gustavsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl Axel Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl Axel Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl Axel Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 153 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Olgas Lantägg Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0-25% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 0-25% 2025 0 −0

Mer om Karl Axel Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 364 dagar)

Födelsedag

19 juni (en fredag om 1 dagar)

Födelsedatum

1952-06-19 (en torsdag för 27 027 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 1 dag (en lördag)

Karl Axel Kenneth Gustavsson är en man på 73 år som bor på Finntorps gård 2 i Valdemarsvik. bostad är ett lantbruk på 153 kvm . Där har han bott i 73 år och 364 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 1952. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Karl Axel Kenneths postnummer, 615 92, är medelinkomsten 369 182 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,69 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karl Axel Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Valdemarsvik där Karl Axel Kenneth ingår. Karl Axel Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Karl Axel Kenneth bor tillsammans med Bengt Olov Johnny Gustavsson. Han är en 78 årig man som flyttade in den 9 november 1948 och har bott där totalt 77 år och 221 dagar. På adressen finns en hund (som Karl Axel Kenneth inte är ägare till). Han är inte gift.

På Karl Axel Kenneths nästa födelsedag fyller han 74 år. Den inträffar om 1 dag. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 1 dag (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 224 dagar.

Namnet Karl är 'Nordiskt (germanskt) namn, samma ord som substantivet karl (urspr. ’fri man’)'.

Karl Axel Kenneth har 1 bolagsengagemang ( Olgas Lantägg Aktiebolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl Axel Kenneth i Sverige Axel Berggren i Stockholm, Karl Faxby i Sundsvall och Kenneth Eriksson i Strängnäs.

Informationen om Karl Axel Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl Axel Kenneth Gustavsson