7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Kent Göran Roger Nilsson

Årsinkomst: Kolla Kents lön anonymt

Personnummer: 19520619- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 19 juni 1952

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 22 mars

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Kent Göran Roger Nilsson

Förnamn: Kent Göran Roger

Tilltalsnamn: Kent

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1997-02-01

Gatuadress: Återslöp Håla

Postnummer: 661 94

Postort: Säffle

Församling: Säffle församling (178501)

Kommun: Säffle (1785)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kent

Kent Nilsson är en man på 74 år som bor på Återslöp Håla i Säffle. Kents bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 29 år och 170 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kent

Informationen om Kent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kent Nilsson?

Vad tjänar Kent?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kents
Kreditstatus?

Nyfiken på Kents Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Återslöp Håla

Latitud: 59.151503   |   Longitud: 12.915395

Registrerat på adressen


Återslöp Håla
661 94 Säffle

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kent kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kent hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kents bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 104 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kent har inga bolagsengagemang


Mer om Kent


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 32 dagar)

Födelsedag

19 juni (en lördag om 333 dagar)

Födelsedatum

1952-06-19 (en torsdag för 27 060 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 334 dagar (en lördag)

Kent Nilsson är en man på 74 år som bor på Återslöp Håla i Säffle. Kents bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 29 år och 170 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kents postnummer, 661 94, är medelinkomsten 359 010 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kent och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Säffle där Kent ingår. Kents lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Kent bor tillsammans med Lena Nilsson. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 1 februari 1997 och har bott där totalt 29 år och 170 dagar. Han är gift med Lena Nilsson .

På Kents nästa födelsedag fyller han 75 år. Den inträffar om 333 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 334 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 244 dagar.

Namnet Kent är 'Kortform av Kennet'.

Kent har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kent i Sverige Kent Bergvall Haug i Uppsala, Kent Grimm i Sundbyberg och Kent Kihl i Svanesund.

Informationen om Kent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kent Nilsson