7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-08-22

Etem Behramaj

Årsinkomst: Kolla Etems lön anonymt

Personnummer: 19520820- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 74 år

Födelsedag: 20 augusti 1952

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Etem Behramaj

Förnamn: Etem

Tilltalsnamn: Etem

Efternamn: Behramaj

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-04-01

Gatuadress: Blomstervägen 33

Postnummer: 312 31

Postort: Laholm

Församling: Laholms församling (138101)

Kommun: Laholm (1381)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Etem

Etem Behramaj är en man på 74 år som bor på Blomstervägen 33 i Laholm. Etems bostad är en villa på 99 kvm . Där har han bott i 20 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Etem

Informationen om Etem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Etem Behramaj?

Vad tjänar Etem?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Etems
Kreditstatus?

Nyfiken på Etems Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blomstervägen 33

Latitud: 56.504665   |   Longitud: 13.045268

Registrerat på adressen


Blomstervägen 33
312 31 Laholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Etem kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Etem hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Etems bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 99 kvm

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Etem har inga bolagsengagemang


Mer om Etem


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

74 år (och 2 dagar)

Födelsedag

20 augusti (en fredag om 363 dagar)

Födelsedatum

1952-08-20 (en onsdag för 27 030 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 5 år och 364 dagar (en fredag)

Etem Behramaj är en man på 74 år som bor på Blomstervägen 33 i Laholm. Etems bostad är en villa på 99 kvm . Där har han bott i 20 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Etems postnummer, 312 31, är medelinkomsten 375 936 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Etem och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Etem ingår. Etems lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Etem bor tillsammans med 3 personer: Gazmend Behramaj , Nadire Behramaj , Egzon Behramaj . Han är gift med Nadire Behramaj .

På Etems nästa födelsedag fyller han 75 år. Den inträffar om 363 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 5 år och 364 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 132 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Etem har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Etem i Sverige Etem Köseoglu i Norsborg, Etem Dincer i Tumba och Etem Ciftci i Uppsala.

Informationen om Etem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Etem Behramaj