7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Leif Göran Andersson
Årsinkomst: Kolla Leif Görans lön anonymt
Personnummer: 19520917-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 17 september 1952
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Leif Göran Andersson
Förnamn: Leif Göran
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1978-01-24
Gatuadress: Vindögatan 86
Postnummer: 257 33
Postort: Rydebäck
Församling: Kvistofta församling (128316)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Leif Göran Andersson är 73 år gammal och bor på Vindögatan 86 i Rydebäck. Hans bostad är ett radhus på 147 kvm . Där har han bott i 48 år och 186 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 1978. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vindögatan 86
Registrerat på adressen
257 33 Rydebäck
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leif Göran kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leif Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leif Görans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 147 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 0 st
Leif Göran har inga bolagsengagemang
Mer om Leif Göran
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 315 dagar)
Födelsedag
17 september (en torsdag om 50 dagar)
Födelsedatum
1952-09-17 (en onsdag för 26 978 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 50 dagar (en fredag)
Leif Göran Andersson är 73 år gammal och bor på Vindögatan 86 i Rydebäck. Hans bostad är ett radhus på 147 kvm . Där har han bott i 48 år och 186 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 1978. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 257 33, som är Leif Görans bostadsområde, är medelinkomsten 494 178 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,31 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Leif Görans ingår. Leif Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 324.
Leif Göran delar bostaden med Karin Aina Andersson, en 72 årig kvinna. Hon flyttade in den 24 januari 1978 och har bott där totalt 48 år och 186 dagar. Leif Göran är gift med Karin Aina Andersson .
Leif Göran har namnsdag om 336 dagar och nästa födelsedag inträffar om 50 dagar då han fyller 74 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 50 dagar (en fredag).
Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.
Leif Göran har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif Göran i Sverige Göran Lindström i Vessigebro, Leif Torén i Anderstorp och Leif Mannerström i Tvärred.
Informationen om Leif Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Leif Göran Andersson
Var bor Leif Göran?
Hur gammal är Leif Göran?
Leif Göran Andersson är 73 år gammal och föddes den 17 september 1952. Han fyller 74 år den 17 september.
Har Leif Göran några bolagsengagemang?
Leif Göran har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Leif Göran några fordon?
Är Leif Göran gift?
Leif Göran är gift med Karin Aina Andersson.
Vilket telefonnummer har Leif Göran?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Leif Göran.
Vilket stjärntecken har Leif Göran?
Leif Göran har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Leif Göran folkbokförd?
Leif Göran Andersson är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Leif Göran?
Leif Göran Andersson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Leif Göran?
Leif Göran Andersson tillhör Kvistofta församling.