7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Lena Ann-Christine Swenson

Årsinkomst: Kolla Ann-Christines lön anonymt

Personnummer: 19520919- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 19 september 1952

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Lena Ann-Christine Swenson

Förnamn: Lena Ann-Christine

Tilltalsnamn: Ann-Christine

Efternamn: Swenson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1986-11-05

Gatuadress: Jöran Thomaeus väg 38

Postnummer: 291 45

Postort: Kristianstad

Församling: Nosaby församling (129009)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Christine

Ann-Christine Swenson är en kvinna på 73 år som bor på Jöran Thomaeus väg 38 i Kristianstad. Ann-Christines bostad är en lägenhet på 103 kvm . Där har hon bott i 39 år och 259 dagar sedan hon flyttade in den 5 november 1986. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Christine

Informationen om Ann-Christine kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Christine Swenson?

Vad tjänar Ann-Christine?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Christines
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Christines Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jöran Thomaeus väg 38

Latitud: 56.046239   |   Longitud: 14.183403

Registrerat på adressen


Jöran Thomaeus väg 38
291 45 Kristianstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-08-11 (11 år) Ägare Rutger Swenson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-08-11 (11 år) Rutger Swenson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Christine kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Christine hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Christines bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
SWEAK Swenson Anläggningskonsult AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 2,2 Vinst (MSEK) 0,5
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 2,2 0,5

Mer om Ann-Christine


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 306 dagar)

Födelsedag

19 september (en lördag om 59 dagar)

Födelsedatum

1952-09-19 (en fredag för 26 969 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 59 dagar (en söndag)

Ann-Christine Swenson är en kvinna på 73 år som bor på Jöran Thomaeus väg 38 i Kristianstad. Ann-Christines bostad är en lägenhet på 103 kvm . Där har hon bott i 39 år och 259 dagar sedan hon flyttade in den 5 november 1986. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ann-Christines postnummer, 291 45, är medelinkomsten 236 036 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Christine och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Ann-Christine ingår. Ann-Christines lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Ann-Christine bor tillsammans med Rutger Swenson. Han är en 72 årig man som flyttade in den 5 november 1986 och har bott där totalt 39 år och 259 dagar. På adressen finns en hund (som Ann-Christine inte är ägare till). Hon är gift med Rutger Swenson .

På Ann-Christines nästa födelsedag fyller hon 74 år. Den inträffar om 59 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 59 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 27 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Ann-Christine har 1 bolagsengagemang ( SWEAK Swenson Anläggningskonsult AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Christine i Sverige Ann-Christine Bäck Junelind i Stockholm, Ann-Christine Albertsson Gröning i Stockholm och Ann-Christine Frohm i Västerås.

Informationen om Ann-Christine kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Christine Swenson