7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Kenneth Böttern
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19521020-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 20 oktober 1952
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Kenneth Böttern
Förnamn: Kenneth
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Böttern
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1998-12-10
Gatuadress: Ängsvägen 8
Postnummer: 246 32
Postort: Löddeköpinge
Församling: Löddebygdens församling (126112)
Kommun: Kävlinge (1261)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Böttern är en man på 73 år som bor på Ängsvägen 8 i Löddeköpinge. Kenneths bostad är en villa på 103 kvm . Där har han bott i 27 år och 190 dagar sedan han flyttade in den 10 december 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ängsvägen 8
Registrerat på adressen
246 32 Löddeköpinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Ej aktiv |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-07-03 (4 år) Ägare Tina Böttern Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-07-03 (4 år) | Tina Böttern | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 103 kvm
Byggår: 1998
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Ej aktiv |
Verklig Huvudman | 100% |
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 241 dagar)
Födelsedag
20 oktober (en tisdag om 124 dagar)
Födelsedatum
1952-10-20 (en måndag för 26 904 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 124 dagar (en onsdag)
Kenneth Böttern är en man på 73 år som bor på Ängsvägen 8 i Löddeköpinge. Kenneths bostad är en villa på 103 kvm . Där har han bott i 27 år och 190 dagar sedan han flyttade in den 10 december 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kenneths postnummer, 246 32, är medelinkomsten 634 370 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,87 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kävlinge där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.
Kenneth bor tillsammans med Tina Böttern. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 1 april 2007 och har bott där totalt 19 år och 78 dagar. På adressen finns en hund (som Kenneth inte är ägare till). Han är gift med Tina Böttern .
På Kenneths nästa födelsedag fyller han 74 år. Den inträffar om 124 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 124 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Kenneth har 1 bolagsengagemang (
SYD MÅLERI I MALMÖ AB:S SÄP FÖR KENNETH BÖTTERN
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kenneth Böttern
Var bor Kenneth?
Hur gammal är Kenneth?
Kenneth Böttern är 73 år gammal och föddes den 20 oktober 1952. Han fyller 74 år den 20 oktober.
Har Kenneth några bolagsengagemang?
Kenneth har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat SYD MÅLERI I MALMÖ AB:S SÄP FÖR KENNETH BÖTTERN . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Kenneth några fordon?
Är Kenneth gift?
Kenneth är gift med Tina Böttern.
Vilket telefonnummer har Kenneth?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kenneth.
Vilket stjärntecken har Kenneth?
Kenneth har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Kenneth folkbokförd?
Kenneth Böttern är folkbokförd i Kävlinge kommun.
Vilket län tillhör Kenneth?
Kenneth Böttern tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Kenneth?
Kenneth Böttern tillhör Löddebygdens församling.