7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Leif Sonny Petersen
Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt
Personnummer: 19521115-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 15 november 1952
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Leif Sonny Petersen
Förnamn: Leif Sonny
Tilltalsnamn: Leif
Efternamn: Petersen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-11-03
Gatuadress: Pilgatan 4 lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 261 51
Postort: Landskrona
Distrikt: Landskrona
Församling: Landskrona församling (128201)
Kommun: Landskrona (1282)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leif
Leif Petersen är en 73 årig man bosatt i Landskrona kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i sammanlagt 236 dagar sedan 3 november 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Pilgatan 4 lgh 1002
Registrerat på adressen
261 51 Landskrona
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 6 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leifs bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 65 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Leif har inga bolagsengagemang
Mer om Leif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 224 dagar)
Födelsedag
15 november (en söndag om 141 dagar)
Födelsedatum
1952-11-15 (en lördag för 26 887 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 141 dagar (en måndag)
Leif Petersen är en 73 årig man bosatt i Landskrona kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i sammanlagt 236 dagar sedan 3 november 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Leifs bostadsområde, på postnummer 261 51, har 13,35 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 237 404 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 71.
Leif bor tillsammans med en 77 årig kvinna vid namn Lisbeth Olsson. Hon registrerades på adressen den 16 december 2019, och har bott där totalt 6 år och 193 dagar. Det finns också 6 hundar i bostaden. Han är inte gift.
Vill du fira Leifs födelsedag ska du gratulera honom om 141 dagar då han fyller 74 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 3 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 6 år och 141 dagar (en måndag).
Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.
Leif har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Leif i Sverige det senaste kvartalet är Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Leif Petersen
Var bor Leif?
Hur gammal är Leif?
Leif Petersen är 73 år gammal och föddes den 15 november 1952. Han fyller 74 år den 15 november.
Har Leif några bolagsengagemang?
Leif har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Leif några fordon?
Är Leif gift?
Leif är inte gift.
Vilket telefonnummer har Leif?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Leif.
Vilket stjärntecken har Leif?
Leif har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Leif folkbokförd?
Leif Petersen är folkbokförd i Landskrona kommun.
Vilket län tillhör Leif?
Leif Petersen tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Leif?
Leif Petersen tillhör Landskrona församling.