7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Jan Ingvar Andersson
Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt
Personnummer: 19521123-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 23 november 1952
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 januari
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Jan Ingvar Andersson
Förnamn: Jan Ingvar
Tilltalsnamn: Jan
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-07-17
Gatuadress: Albinsrogatan 1 C lgh 1403
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 214 67
Postort: Malmö
Distrikt: Eriksfält
Församling: Hyllie församling (128016)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jan
Jan Andersson är en 73 årig man och bosatt på Albinsrogatan 1 C lgh 1403 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 juli 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 332 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan
Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Albinsrogatan 1 C lgh 1403
Registrerat på adressen
214 67 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 83 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1994
Bolagsengagemang | 0 st
Jan har inga bolagsengagemang
Mer om Jan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 203 dagar)
Födelsedag
23 november (en måndag om 162 dagar)
Födelsedatum
1952-11-23 (en söndag för 26 866 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 162 dagar (en tisdag)
Jan Andersson är en 73 årig man och bosatt på Albinsrogatan 1 C lgh 1403 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 juli 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 332 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Jans bostadsområde, på postnummer 214 67, är 358 586 kr per år och 1,15 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 417.
Förutom Jan bor också Lena Andersson på adressen. Där har hon bott i 7 år och 332 dagar sedan hon först registrerades där den 17 juli 2018. Jan är gift med Lena Andersson .
Jans nästa födelsedag är om 162 dagar då han fyller 74 år. Hans namnsdag är om 211 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 162 dagar (en tisdag).
Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.
Jan har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.
Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.