7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Lena Ann-Marie Pihl

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19521210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 10 december 1952

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Lena Ann-Marie Pihl

Förnamn: Lena Ann-Marie

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Pihl

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1975-10-13

Gatuadress: Gösvägen 4

Postnummer: 663 40

Postort: Hammarö

Församling: Hammarö församling (176101)

Kommun: Hammarö (1761)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Pihl är en kvinna på 73 år som bor på Gösvägen 4 i Hammarö. Lenas bostad är ett kedjehus på 121 kvm . Där har hon bott i 50 år och 276 dagar sedan hon flyttade in den 13 oktober 1975. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Pihl?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gösvägen 4

Latitud: 59.332889   |   Longitud: 13.504413

Registrerat på adressen


Gösvägen 4
663 40 Hammarö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 121 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 218 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 147 dagar)

Födelsedatum

1952-12-10 (en onsdag för 26 881 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 147 dagar (en fredag)

Lena Pihl är en kvinna på 73 år som bor på Gösvägen 4 i Hammarö. Lenas bostad är ett kedjehus på 121 kvm . Där har hon bott i 50 år och 276 dagar sedan hon flyttade in den 13 oktober 1975. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 663 40, är medelinkomsten 433 371 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hammarö där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Lena bor tillsammans med Göran Pihl. Han är en 73 årig man som flyttade in den 1 januari 1958 och har bott där totalt 68 år och 196 dagar. Hon är gift med Göran Pihl .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 74 år. Den inträffar om 147 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 147 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 33 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Pihl