7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Rabi Al Khatib

Årsinkomst: Kolla Rabis lön anonymt

Personnummer: 19521215- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 15 december 1952

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Rabi Al Khatib

Förnamn: Rabi

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Khatib

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-03-01

Gatuadress: Lönnebergagatan 17 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 212 45

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rabi Al Khatib är en 73 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har han bott i sammanlagt 10 år och 123 dagar sedan 1 mars 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rabi Al Khatib?

Vad tjänar Rabi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rabis
Kreditstatus?

Nyfiken på Rabis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lönnebergagatan 17 A lgh 1101

Latitud: 55.594832   |   Longitud: 13.091902

Registrerat på adressen


Lönnebergagatan 17 A lgh 1101
212 45 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rabi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rabi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rabis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 64 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2011

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rabi har inga bolagsengagemang


Mer om Rabi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 199 dagar)

Födelsedag

15 december (en tisdag om 166 dagar)

Födelsedatum

1952-12-15 (en måndag för 26 862 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 166 dagar (en onsdag)

Rabi Al Khatib är en 73 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har han bott i sammanlagt 10 år och 123 dagar sedan 1 mars 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Rabis bostadsområde, på postnummer 212 45, har 3,96 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 372 489 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Rabis ingår. Rabis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 230.

Rabi bor tillsammans med en 64 årig kvinna vid namn Safa Alkurdy. Hon registrerades på adressen den 1 mars 2016, och har bott där totalt 10 år och 123 dagar. Han är gift med Safa Alkurdy .

Vill du fira Rabis födelsedag ska du gratulera honom om 166 dagar då han fyller 74 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 166 dagar (en onsdag).

Rabi har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Rabi i Sverige det senaste kvartalet är Rabi Afram i Norsborg, Rabi Temiz i Södertälje och Rabi Arsan i Södertälje.

Informationen om Rabi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rabi Al Khatib