7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Pasa Merdovic
Årsinkomst: Kolla Pasas lön anonymt
Personnummer: 19521219-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 19 december 1952
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Pasa Merdovic
Förnamn: Pasa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Merdovic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-01
Gatuadress: Brogränd 2 E lgh 1003
Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster
Postnummer: 641 45
Postort: Katrineholm
Distrikt: Katrineholm
Församling: Katrineholmsbygdens församling (048301)
Kommun: Katrineholm (0483)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Pasa Merdovic är en kvinna på 73 år som bor på Brogränd 2 E lgh 1003 i Katrineholm. bostad är en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har hon bott i 1 år och 126 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Brogränd 2 E lgh 1003
Registrerat på adressen
641 45 Katrineholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Pasa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Pasa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Pasas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 64 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Pasa har inga bolagsengagemang
Mer om Pasa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 198 dagar)
Födelsedag
19 december (en lördag om 167 dagar)
Födelsedatum
1952-12-19 (en fredag för 26 861 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 167 dagar (en söndag)
Pasa Merdovic är en kvinna på 73 år som bor på Brogränd 2 E lgh 1003 i Katrineholm. bostad är en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har hon bott i 1 år och 126 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Pasas postnummer, 641 45, är medelinkomsten 269 849 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,29 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Pasa och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Katrineholm där Pasa ingår. Pasas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Pasa bor tillsammans med Sead Merdovic. Han är en 75 årig man som flyttade in den 1 mars 2025 och har bott där totalt 1 år och 126 dagar. Hon är gift med Sead Merdovic .
På Pasas nästa födelsedag fyller hon 74 år. Den inträffar om 167 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 167 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Pasa har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Pasa i Sverige Pasa Kemppe i Lycke, Pasa Brodrej i Hägersten och Pasa Arifagic i Karlskrona.
Informationen om Pasa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Pasa Merdovic
Var bor Pasa?
Hur gammal är Pasa?
Pasa Merdovic är 73 år gammal och föddes den 19 december 1952. Hon fyller 74 år den 19 december.
Har Pasa några bolagsengagemang?
Pasa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Pasa några fordon?
Är Pasa gift?
Pasa är gift med Sead Merdovic.
Vilket telefonnummer har Pasa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Pasa.
Vilket stjärntecken har Pasa?
Pasa har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Pasa folkbokförd?
Pasa Merdovic är folkbokförd i Katrineholm kommun.
Vilket län tillhör Pasa?
Pasa Merdovic tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Pasa?
Pasa Merdovic tillhör Katrineholmsbygdens församling.