7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Matts Gunnar Öhrén

Årsinkomst: Kolla Matts lön anonymt

Personnummer: 19530129- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 29 januari 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Matts Gunnar Öhrén

Förnamn: Matts Gunnar

Tilltalsnamn: Matts

Efternamn: Öhrén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1998-01-01

Gatuadress: Hållindan 1

Postnummer: 792 93

Postort: Venjan

Församling: Mora församling (206201)

Kommun: Mora (2062)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Matts

Matts Öhrén är en man på 73 år som bor på Hållindan 1 i Venjan. Matts bostad är ett småhus övrigt på 30 kvm . Där har han bott i 28 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Matts

Informationen om Matts kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Matts Öhrén?

Vad tjänar Matts?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Matts
Kreditstatus?

Nyfiken på Matts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hållindan 1

Latitud: 60.912045   |   Longitud: 14.092750

Registrerat på adressen


Hållindan 1
792 93 Venjan

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Öhrén, Matts Status Aktiv
Ansvarig Matts Gunnar Öhrén (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Matts Gunnar Öhrén (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Matts kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Matts hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Matts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Småhus övrigt

Boarea: 30 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Öhrén, Matts Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
Aktiebolaget John E. Öhrén Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 6 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 6 −0,1

Mer om Matts


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 150 dagar)

Födelsedag

29 januari (en fredag om 215 dagar)

Födelsedatum

1953-01-29 (en torsdag för 26 813 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 215 dagar (en lördag)

Matts Öhrén är en man på 73 år som bor på Hållindan 1 i Venjan. Matts bostad är ett småhus övrigt på 30 kvm . Där har han bott i 28 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Matts postnummer, 792 93, är medelinkomsten 323 821 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,89 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Matts och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Matts ingår. Matts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.

Matts bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Matts nästa födelsedag fyller han 74 år. Den inträffar om 215 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 215 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 195 dagar.

Namnet Gunnar är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’strid’ och ’krigare’'.

Matts har 2 bolagsengagemang ( Öhrén, Matts och Aktiebolaget John E. Öhrén ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Matts i Sverige Matts Ekman i Djursholm, Matts Isaksson i Hishult och Matts Väppling i Stockholm.

Informationen om Matts kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Matts Öhrén