7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Adel Nasser
Årsinkomst: Kolla Adels lön anonymt
Personnummer: 19530218-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 18 februari 1953
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Adel Nasser
Förnamn: Adel
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nasser
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-12-01
Gatuadress: Ramels väg 25 lgh 1502
Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 213 68
Postort: Malmö
Församling: Fosie församling (128008)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Adel Nasser är 73 år gammal och bor på Ramels väg 25 lgh 1502 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 13 år och 196 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2012. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ramels väg 25 lgh 1502
Registrerat på adressen
213 68 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Adel kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Adel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Adels bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 65 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Adel har inga bolagsengagemang
Mer om Adel
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 117 dagar)
Födelsedag
18 februari (en torsdag om 248 dagar)
Födelsedatum
1953-02-18 (en onsdag för 26 780 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 248 dagar (en fredag)
Adel Nasser är 73 år gammal och bor på Ramels väg 25 lgh 1502 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 13 år och 196 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2012. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 213 68, som är Adels bostadsområde, är medelinkomsten 155 420 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,13 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Adels ingår. Adels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 270.
Adel delar bostaden med Kheireih Nssouli, en 63 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 december 2012 och har bott där totalt 13 år och 196 dagar. Adel är gift med Kheireih Nssouli .
Adel har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 248 dagar då han fyller 74 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 248 dagar (en fredag).
Adel har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Adel i Sverige Adel Habib Ahmed i Hisings Backa, Adel Shalabi i Enebyberg och Adel Garib i Sollentuna.
Informationen om Adel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.