7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Inga-Lill Christin Mårtensson

Årsinkomst: Kolla Inga-Lills lön anonymt

Personnummer: 19530218- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 18 februari 1953

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Inga-Lill Christin Mårtensson

Förnamn: Inga-Lill Christin

Tilltalsnamn: Inga-Lill

Efternamn: Mårtensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1990-07-01

Gatuadress: Gravarvägen 2

Postnummer: 842 95

Postort: Lillhärdal

Distrikt: Lillhärdal

Församling: Svegsbygdens församling (236101)

Kommun: Härjedalen (2361)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Inga-Lill

Inga-Lill Mårtensson är 73 år gammal och bor på Gravarvägen 2 i Lillhärdal. Hennes bostad är en villa på 193 kvm . Där har hon bott i 36 år och 11 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 1990. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Inga-Lill

Informationen om Inga-Lill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Inga-Lill Mårtensson?

Vad tjänar Inga-Lill?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Inga-Lills
Kreditstatus?

Nyfiken på Inga-Lills Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gravarvägen 2

Latitud: 61.849267   |   Longitud: 14.076985

Registrerat på adressen


Gravarvägen 2
842 95 Lillhärdal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Inga-Lill kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Inga-Lill hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Inga-Lills bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 193 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Inga-Lill har inga bolagsengagemang


Mer om Inga-Lill


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 144 dagar)

Födelsedag

18 februari (en torsdag om 221 dagar)

Födelsedatum

1953-02-18 (en onsdag för 26 807 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 221 dagar (en fredag)

Inga-Lill Mårtensson är 73 år gammal och bor på Gravarvägen 2 i Lillhärdal. Hennes bostad är en villa på 193 kvm . Där har hon bott i 36 år och 11 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 1990. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 842 95, som är Inga-Lills bostadsområde, är medelinkomsten 303 791 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,26 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Härjedalen där Inga-Lills ingår. Inga-Lills lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Inga-Lill delar bostaden med Lennart Mårtensson, en 85 årig man. Han flyttade in den 1 juli 1990 och har bott där totalt 36 år och 11 dagar. Inga-Lill är gift med Lennart Mårtensson .

Inga-Lill har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 221 dagar då hon fyller 74 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 221 dagar (en fredag).

Inga-Lill har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Inga-Lill i Sverige Inga-Lill Päivärinta i Djurhamn, Inga-Lill Persbrant Andrés i Bro och Inga-Lill Bornander i Vänersborg.

Informationen om Inga-Lill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Inga-Lill Mårtensson