7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Elin Elisabet Bengtsson

Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19530223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 23 februari 1953

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Elin Elisabet Bengtsson

Förnamn: Elin Elisabet

Tilltalsnamn: Elisabet

Efternamn: Bengtsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1973-05-10

Gatuadress: Berga Plogen 1

Postnummer: 646 94

Postort: Björnlunda

Distrikt: Björnlunda

Församling: Daga församling (046104)

Kommun: Gnesta (0461)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabet

Elisabet Bengtsson är en 73 årig kvinna och bosatt på Berga Plogen 1 i Björnlunda. Hennes bostad är en villa på 160 kvm . Hon flyttade in på adressen den 10 maj 1973 och har sammanlagt bott där i 53 år och 44 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabet Bengtsson?

Vad tjänar Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Berga Plogen 1

Latitud: 59.050969   |   Longitud: 17.184772

Registrerat på adressen


Berga Plogen 1
646 94 Björnlunda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elisabet har inga bolagsengagemang


Mer om Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 120 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 245 dagar)

Födelsedatum

1953-02-23 (en måndag för 26 783 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 245 dagar (en onsdag)

Elisabet Bengtsson är en 73 årig kvinna och bosatt på Berga Plogen 1 i Björnlunda. Hennes bostad är en villa på 160 kvm . Hon flyttade in på adressen den 10 maj 1973 och har sammanlagt bott där i 53 år och 44 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Elisabets bostadsområde, på postnummer 646 94, är 384 893 kr per år och 6,25 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnesta där Elisabets ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Förutom Elisabet bor också Christer Bengtsson på adressen. Där har han bott i 53 år och 44 dagar sedan han först registrerades där den 10 maj 1973. Elisabet är gift med Christer Bengtsson .

Elisabets nästa födelsedag är om 245 dagar då hon fyller 74 år. Hennes namnsdag är om 149 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 245 dagar (en onsdag).

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Elisabet har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabet Bengtsson