7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Tarmo Leinonen
Årsinkomst: Kolla Tarmos lön anonymt
Personnummer: 19530307-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 7 mars 1953
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Tarmo Leinonen
Förnamn: Tarmo
Tilltalsnamn: Tarmo
Efternamn: Leinonen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-09-06
Gatuadress: Sångarvägen 2
Postnummer: 714 32
Postort: Kopparberg
Distrikt: Ljusnarsberg
Församling: Ljusnarsbergs församling (186401)
Kommun: Ljusnarsberg (1864)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Tarmo
Tarmo Leinonen är 73 år gammal och bor på Sångarvägen 2 i Kopparberg. Hans bostad är en villa på 131 kvm . Där har han bott i 6 år och 291 dagar sedan han flyttade in den 6 september 2019. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Tarmo
Informationen om Tarmo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sångarvägen 2
Registrerat på adressen
714 32 Kopparberg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-12-14 (4 år) Ägare Tarmo Leinonen Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-12-14 (4 år) | Tarmo Leinonen | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Tarmo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Tarmo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Tarmos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 131 kvm
Byggår: 1951
Bolagsengagemang | 0 st
Tarmo har inga bolagsengagemang
Mer om Tarmo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 109 dagar)
Födelsedag
07 mars (en söndag om 256 dagar)
Födelsedatum
1953-03-07 (en lördag för 26 772 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 256 dagar (en måndag)
Tarmo Leinonen är 73 år gammal och bor på Sångarvägen 2 i Kopparberg. Hans bostad är en villa på 131 kvm . Där har han bott i 6 år och 291 dagar sedan han flyttade in den 6 september 2019. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 714 32, som är Tarmos bostadsområde, är medelinkomsten 314 936 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,22 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusnarsberg där Tarmos ingår. Tarmos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Tarmo delar bostaden med Sirpa Leinonen, en 69 årig kvinna. Hon flyttade in den 6 september 2019 och har bott där totalt 6 år och 291 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Tarmo är ägare till. Tarmo är gift med Sirpa Leinonen .
Tarmo har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 256 dagar då han fyller 74 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 256 dagar (en måndag).
Tarmo har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tarmo i Sverige Tarmo Jokinen i Mora, Tarmo Auvinen i Skärholmen och Tarmo Pettersson i Österbybruk.
Informationen om Tarmo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Tarmo Leinonen
Var bor Tarmo?
Hur gammal är Tarmo?
Tarmo Leinonen är 73 år gammal och föddes den 7 mars 1953. Han fyller 74 år den 7 mars.
Har Tarmo några bolagsengagemang?
Tarmo har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Tarmo några fordon?
Är Tarmo gift?
Tarmo är gift med Sirpa Leinonen.
Vilket telefonnummer har Tarmo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Tarmo.
Vilket stjärntecken har Tarmo?
Tarmo har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Tarmo folkbokförd?
Tarmo Leinonen är folkbokförd i Ljusnarsberg kommun.
Vilket län tillhör Tarmo?
Tarmo Leinonen tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Tarmo?
Tarmo Leinonen tillhör Ljusnarsbergs församling.