7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Henryk Matys

Årsinkomst: Kolla Henryks lön anonymt

Personnummer: 19530413- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 13 april 1953

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Henryk Matys

Förnamn: Henryk

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Matys

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-02-01

Gatuadress: Sleipnergatan 46 lgh 1401

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 195 54

Postort: Märsta

Distrikt: Valsta

Församling: Valsta församling (019112)

Kommun: Sigtuna (0191)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Henryk Matys är en 73 årig man och bosatt på Sleipnergatan 46 lgh 1401 i Märsta. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 144 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henryk Matys?

Vad tjänar Henryk?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henryks
Kreditstatus?

Nyfiken på Henryks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sleipnergatan 46 lgh 1401

Latitud: 59.613047   |   Longitud: 17.829998

Registrerat på adressen


Sleipnergatan 46 lgh 1401
195 54 Märsta

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Ljuva Hem i Sigtuna AB Status Aktiv
Ansvarig Brygida Barbara Matys (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Brygida Barbara Matys (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-11-04 (12 år) Ägare Henryk Matys Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-11-04 (12 år) Henryk Matys Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henryk kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henryk hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henryks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Henryk har inga bolagsengagemang


Mer om Henryk


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 73 dagar)

Födelsedag

13 april (en tisdag om 292 dagar)

Födelsedatum

1953-04-13 (en måndag för 26 736 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 292 dagar (en onsdag)

Henryk Matys är en 73 årig man och bosatt på Sleipnergatan 46 lgh 1401 i Märsta. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 144 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Henryks bostadsområde, på postnummer 195 54, är 241 133 kr per år och 15,90 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Henryks ingår. Henryks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 87.

Förutom Henryk bor också Brygida Barbara Matys på adressen. Där har hon bott i 8 år och 116 dagar sedan hon först registrerades där den 1 mars 2018. På adressen finns också en hund registrerad som Henryk är ägare till. Henryk är gift med Brygida Barbara Matys .

Henryks nästa födelsedag är om 292 dagar då han fyller 74 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 292 dagar (en onsdag).

Henryk har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henryk i Sverige Henryk Feierberg i Malmö, Henryk Mucha i Västervik och Henryk Borowski i Gunnilse.

Informationen om Henryk kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henryk Matys