8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-01

Steinar Nodland

Årsinkomst: Kolla Steinars lön anonymt

Personnummer: 19530429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 29 april 1953

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Steinar Nodland

Förnamn: Steinar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nodland

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-04-22

Gatuadress: Rappgården

Postnummer: 683 61

Postort: Ekshärad

Distrikt: Ekshärad

Församling: Ekshärads församling (178302)

Kommun: Hagfors (1783)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Steinar Nodland är en man på 73 år som bor på Rappgården i Ekshärad. bostad är ett småhus övrigt på 53 kvm . Där har han bott i 4 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 22 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Steinar Nodland?

Vad tjänar Steinar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Steinars
Kreditstatus?

Nyfiken på Steinars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rappgården

Latitud: 60.110596   |   Longitud: 13.282366

Registrerat på adressen


Rappgården
683 61 Ekshärad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Steinar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Steinar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Steinars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Småhus övrigt

Boarea: 53 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Steinar har inga bolagsengagemang


Mer om Steinar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 155 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 210 dagar)

Födelsedatum

1953-04-29 (en onsdag för 26 818 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 210 dagar (en fredag)

Steinar Nodland är en man på 73 år som bor på Rappgården i Ekshärad. bostad är ett småhus övrigt på 53 kvm . Där har han bott i 4 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 22 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Steinars postnummer, 683 61, är medelinkomsten 350 639 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,75 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Steinar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hagfors där Steinar ingår. Steinars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Steinar bor tillsammans med Filipp Svedin. Han är en 62 årig man som flyttade in den 6 augusti 2026 och har bott där totalt 56 dagar. Han är inte gift.

På Steinars nästa födelsedag fyller han 74 år. Den inträffar om 210 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 210 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 92 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Steinar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Steinar i Sverige Steinar Sjöborg i Tävelsås, Steinar Sjöberg i Norrköping och Steinar Moldöen i Örebro.

Informationen om Steinar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Steinar Nodland