7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Lars Jörgen Gustafsson
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19530513-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 13 maj 1953
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Lars Jörgen Gustafsson
Förnamn: Lars Jörgen
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Gustafsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-04-02
Gatuadress: Magdalenagatan 13 B
Postnummer: 702 86
Postort: Örebro
Distrikt: Almby
Församling: Almby församling (188004)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Gustafsson är en 73 årig man och bosatt på Magdalenagatan 13 B i Örebro. Hans bostad är ett radhus på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 april 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 85 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Magdalenagatan 13 B
Registrerat på adressen
702 86 Örebro
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 109 kvm
Byggår: 2018
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 44 dagar)
Födelsedag
13 maj (en torsdag om 321 dagar)
Födelsedatum
1953-05-13 (en onsdag för 26 707 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 321 dagar (en fredag)
Lars Gustafsson är en 73 årig man och bosatt på Magdalenagatan 13 B i Örebro. Hans bostad är ett radhus på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 april 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 85 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lars bostadsområde, på postnummer 702 86, är 491 963 kr per år och 1,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 138.
Förutom Lars bor också Karin Zetterberg Gustafsson på adressen. Där har hon bott i 7 år och 85 dagar sedan hon först registrerades där den 2 april 2019. Lars är gift med Karin Zetterberg Gustafsson .
Lars nästa födelsedag är om 321 dagar då han fyller 74 år. Hans namnsdag är om 45 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 321 dagar (en fredag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Magdalena
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Gustafsson
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Gustafsson är 73 år gammal och föddes den 13 maj 1953. Han fyller 74 år den 13 maj.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Magdalena . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Karin Zetterberg Gustafsson.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Gustafsson är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Gustafsson tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Gustafsson tillhör Almby församling.